Sözcü Plus Giriş

Survivor Nisa Bölükbaşı neden yok? Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşındadır?

Televizyonun en sevilen programlarından Survivor’da heyecan devam ediyor. Yeni bölümün fragmanın Nisa ile ilgili edilen sözler dikkat çekti. Fragman sonrası en çok merak edilen, Survivor’un en sevilen isimlerinden Nisa Bölükbaşı programdan ayrılacak mı sorusu oldu. Peki, Nisa Bölükbaşı Survivor’a veda mı edecek? Survivor Nisa neden yok? İşte detaylar…

Güncellenme: 22:53, 02/05/2020
Survivor Nisa Bölükbaşı neden yok? Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor'da bu sene en dikkat çeken isim kuşkusuz Gönüllüler takımındaki Nisa Bölükbaşı oldu. Survivor'un yeni bölüm fragmanı çok konuşuldu. Fragmanda ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sözü Nisa’ya verdi. Nisa’nın neler söyleyeceği ise merak ediliyor. İşte Survivor'da yaşanan son gelişmeler…

SURVIVOR NİSA ELENDİ M?

Survivor’ın yeni bölümünde takımlar dokunulmazlık oyunu için yarışacaklar.

Survivor’ın 64.bölüm fragmanında Ünlüler takımında yarışan Mert’in “Nisa'nın 3 oyunda bir defa şaftı kayıyor. ‘Ben elenmek istiyorum, ayrılmak istiyorum' diyor. ” sözleri dikkat çekti.

Fragmanda Acun Ilıcalı, ada konseyinde Survivor Gönüllüler takımında yarışan Nisa’ya söz verdi. Nisa’nın ne cevap vereceği heyecanla bekleniyor.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi:22:15,