Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Nisa kaç yaşında ve nereli? Nisa Bölükbaşı kimdir?
Survivor Nisa kaç yaşında ve nereli? Nisa Bölükbaşı kimdir?
Yarışmanın en genç ismi olan Nisa Bölükbaşı birçok spor dalına ilgi duyuyor. Survivor 2020’de Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükabaşı’nın hayatı merak ediliyor. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir? İşte Survivor Nisa'nın hayat hikayesi...
Magazin 2 Mart 2020 - 14:16

Prag doğumlu olan Nisa Bölükbaşı yarışmadaki performansıyla şimdiden dikkat çekmiş durumda. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020’nin en genç yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı’nın hayatı merak ediliyor. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir?

Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli?

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.