Sözcü Plus Giriş

Survivor Nisa neden yok? Survivor Nisa diskalifiye mi oldu?

Survivor'da yarışmalar sırasında Nisa'nın olmaması Survivor izleyicilerinin dikkatini çekti. Survivor Nisa'nın olmaması konusunda Acun'dan açıklama geldi. Peki Survivor Nisa son bölümlerde neden yok?

Güncellenme: 22:30, 16/05/2020
Survivor Nisa neden yok? Survivor Nisa diskalifiye mi oldu?

Survivor yeni bölümde yarışmalar sırasında Nisa detayı dikkat çekti. Survivor Nisa yarışmalar sırasında ekranlarda görünmedi ve nedeni merak konusu oldu. Acun Survivor Nisa’nın olmaması konusuna tek kelimeyle açıklık getirdi.

ACUN AÇIKLADI: NİSA NEDEN YOK?

Survivor Nisa’nın yarışmalar sırasında ekranlarda yer almamasını Acun Ilıcalı tek kelimeyle “psikolojik” olarak açıkladı.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018’de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.