Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ödül oyunun kim kazandı? Survivor’da korkutan sakatlıklar devam ediyor
Survivor ödül oyunun kim kazandı? Survivor’da korkutan sakatlıklar devam ediyor
Survivor'da finale adım adım ilerlerken her oyunda ödül ve heyecan artmaya devam ediyor. Heyecanın üst seviye olduğu ödül oyunun sakatlık geçiren Yunan yarışmacı takım arkadaşlarını korkuttu. Büşra'nın elenmesinin ardından daha güçlendiklerini düşünen Beyaz takım, ödül oyununda Siyah takımı yeneceğini iddia etti. Kıyasıya mücadeleye sahne olan ödül oyunu izleyenlerin nefesini kesti. İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 5 Haziran 2019 - 23:46

Survivor son bölümü ardından fenomen programı kaçıran izleyiciler “Survivor’da ödül oyununu kim kazandı?” merak ediyor. Survivor'da adalar birleşti, yarışmacılar birlikte iki takım yarışmacıları daha yakınlaşırken, parkurdaki rekabet artıyor. Okay ve Büşra’nın aday olduğu konseyde Büşra’nın vedası ile kemik kadroya ulaştıklarını, doğru şekilde eksikdikleri için de artık kazanacaklarını düşünen Beyaz takım ödül oyununa için oldukça hırslı ve iddialı hazırlandı. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU

Murat Ceylan: Yeni bir ödül oyununa hoş geldiniz. Zorlu bir konsey atlattı beyaz takım, bu dönemde kimin gideceğiniz anlayamıyoruz her şey çok hızlı ilerliyor.

Bora: Bu takımdaki en güçsüz isimlerden biriydi Büşra, doğru bir eksilme yaşadık bugün kazanarak doğru bir hareket yaptığımızı göstermemiz gerekiyor.

Okay: Beş kez eleme adayı gösterildim, yine atlattım. Mücadeleme devam edeceğim bu yolda centilmenliğimde, yarışmacılığımdan vazgeçmeyeceğim.

Survivor ödül oyunun Siyah takım kazandı.

Siyah takım: 10 – Beyaz takım: 3

KYRİAKOS’UN SAKATLIĞI KORKUTTU

Survivor ödül oyununda mücadele eden Yunan yarışmacı Kyriakos zorlu parkurda sakatlık geçirdi. Kyriakos, sakatlığın ardından yürümeye dahi zorlanmasına rağmen oyunu bırakmadı. Sakatlığı nedeniyle takım arkadaşlarını korkutan Kyriakos önemli bir sorun yaşamaması sevindirdi.

 

SURVİVOR ADASINDA KONUŞULANLAR

Bora: Bu bir oyun ve güçlü olanların kalması gerektiğini düşünüyorum. Maalesef Büşra’nın takıma çok büyük katkıları olamadı. Okay takıma oyunlarda daha fazla puan getiriyordu. Bu açıdan iyi bir sonuç oldu.

Emre: İpin ucunu kaçırırsak gerisi gelir. O yüzden bugün ödül oyununa giderken temkinli olmalı ve elimizden geleni yapmalıyız. Kaybedersen bundan sonra kötü şeylere yol açabilir.

Villa ödülüne daha güçlü bir takım olarak gideceğiz. Bugün orada kazanarak hem yemek hem de moral bizim olacak.