Sözcü Plus Giriş

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Çılgın Sedat acilen hastaneye kaldırıldı!

Survivor'da dün ödül oyunu heyecanı yaşandı. Surviror ödül oyununda kıyasıya rekabet yaşayan ünlüler ve gönüllüler takımı hangi ödül için yarıştı? Survivor'da şok sakatlık yaşayan isim kim? İşte dün gece Survivor'da yaşananlar ve Survivor'ın yeni bölüm fragmanı...

null
Güncellenme: 11:04, 11/02/2017
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Çılgın Sedat acilen hastaneye kaldırıldı!

Survivor’da bir ödül oyunu daha yüksek gerilimle tamamlandı. Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte merak edilenler…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Dün akşam oynanan ödül oyunu yine büyük rekabete sahne oldu. Survivor ödül oyunu adadaki yarışmacılar için büyük bir motivasyon kaynağı olduğu için ciddir bir önem taşıyor. Dün akşam oynanan ödül oyununda takımlar oyun alanına gözleri kapalı olarak çıktı ve sadece ellerinde ve ayaklarında yer alan zillerin seslerine göre kendilerini yönlendirdi. Bu zorlu oyunun sonunda kazanan takım gönüllüler oldu. Survivor’da gecenin büyük ödülü hamburger oldu.

ÇILGIN SEDAT HASTANEYE KALDIRILDI

Çılgın Sedat adadaki yarışmacılara korku dolu anlar yaşattı. Karın bölgesinde yaşadığı şiddetli ağrı şikayeti sonrası adaya gelen doktorlar Çılgın Sedat’a müdahale etti ve ardından hastaneye kaldırdı.


SURVİVOR YENİ BÖLÜMDE SERHAT ACILAR İÇİNDE

Survivor’ın yeni bölümünde neler yaşanacak sorusu merak edilirken, yayınlanan fragman izleyicileri hem meraklandırdı hem de telaşlandırdı. Yapılan yarışma sırasında yere acı içinde yığılan Serhat’a doktorlar müdahale etti.

Yayınlanma Tarihi:10:54,