Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Gerginlik çıktı hüsranla bitti
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Gerginlik çıktı hüsranla bitti
Survior'ın 43. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'ın son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Zaman zaman sinirlerin gerildiği ödül oyununda gülen taraf Ünlüler oldu. ilmi Cem, Murat ve Damla üçlüsü yine bir karşılaşmadan daha hüsranla ayrıldı.
Magazin 9 Nisan 2018 - 23:35

Survivor’da bugün tam bir takım oyunu vardı. Ünlüler ve Gönüllüler kum pistte ödül oyunu için mücadele verdiler. Karşılaşmada zaman zaman gerginlikler yaşandı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Acun Ilıcalı mücadele öncesi ödülü açıkladığında resmen kıyamet koptu. Her iki takım da ödülü görünce kendilerinden geçtiler. Ödülün başından ayrılmayan yarışmacıları Acun Ilıcalı şaka yoluyla güvenlik çağırmakla tehdit etti.

Kazanan tarafın çikolatalı ekmek ve açma yiyeceği voleybol oyununa Ünlüler yine muhteşem başladı. Ünlüler takımı bir ara durumu 6-1’e getirdi. Fakat Gönüllüler takımı mücadeleyi bırakmadı ve geriden gelip öne geçerek durumu 8-6’ya getirmeyi bildi. Oyun sonunda gülen taraf Ünlüler oldu. Hilmi Cem, Murat ve Damla üçlüsü yine bir karşılaşmadan daha hüsranla ayrıldı.

TAKIM OYUNUNDA GERGİNLİK

Oyun sırasında yarışmacılar bol bol hata yaptı. Hal böyle olunca iki takım da gerildi. Zaman zaman yarışmacılar kendi aralarında tartışmaya yaşadı. Oyun öncesinde de sesler yükseldi.