Survivor’da Hikmet ile Seda birbirine girdi! Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da ödül oyunu günlerinde heyecan son ana kadar sürüyor. Survivor ödül oyununu kim kazandı tüm seyirciler tarafından merak ediliyor. Son haftaların formsuz ekibi Beyaz takımda Sabriye'nin gidişi nasıl etkileyecek, bu kez kazanabilecek mi heyecanın doruğa çıktığı bir oyunla belli oldu. Oyuna ise iki yakın arkadaş olan Seda ile Hikmet'in kavgası damga vurdu. İşte Survivor son bölüm özeti…

Survivor’da Hikmet ile Seda birbirine girdi! Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da ödül oyunu gecesi büyük bir heyecan içinde geçti. Oyun alanında oldukça zorlu bir parkur yer aldı. Kazanan takım anne yemekleri yeme fırsatının sunulacağı oyunda müthiş performansların yanı sıra takımların kendi içerisinde yaşanan kavgalar da damga vurdu. Peki ödül oyununu kim kazandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU

Murat Ceylan: Yeni bir ödül oyununa hoşgeldiniz. Beyaz zorlu bir konsey atlattı.

Okay: Benim için zor ve stresli konsey oldu. Tecrübeli bir yarışmacıya karşı elenme adayı oldu, Yunan yarışmacılar benim büyük bir risk aldı, gidebilirdim de. Bundan sonra mücadeleme en iyi şekilde devam edeceğim.

Seda: Takımımızda bence çok şey değişecek. Bütün yenilgileri üstüne atamayız ama motivasyonumuz etkileniyordu. Beni pek sevemedi ama ben tolere edebiliyorum çünkü kızgınlıkla söylediği şeylerdi. Gittiği için memnunuz oyunlara çıkacak halimiz yok umarım bugün kazanırız.

Yusuf: Kazanmak istiyoruz, ödül oyunlarında başarılıyız performansımızı devam ettirmek istiyoruz. Rekabet devam ediyor ama bizim biraz daha güçlü olduğumuzu düşünüyorum.

Survivor ödül oyunun siyah takım kazandı.

Siyah takım: 10 – Beyaz takım: 7

SEDA KAYBEDİNCE BEYAZ TAKIMDA KAVGA ÇIKTI

Survivor Türkiye Yunanistan ödül oyununda Hikmet ve Seda oyun sonrası tartışma yaşadı. Dalaka ile karşı karşıya gelen Seda oyunu kaybedince Hikmet ile gerilim yaşadılar.


SURVİVOR ADASINDA KONUŞULANLAR

Seda: Gitmesi gereken isim Sabriye idi öyle de oldu. Takımın en kötüsü olarak gözüken isimdi.

Yusuf: Karşı takım istemeden olumlu şekilde eksildi. Ben Okay’ın başarılı olduğunu düşünüyorum o yüzden ismini görünce şaşırdım. Sabriye’nin kalacağını düşünüyordum ama Sabriye elendi.

Hikmet: Kesinlikle doğru şekilde eksildiğimizi düşünüyor. Ne yüreğim, ne elim ne de vicdanım titredi. Bari giderken laf söyleme. “Yok Okay’ı karşıma koydurdular, yok arkadan iş çevirdiler.”