Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Yeni bölüm fragmanı izle
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Yeni bölüm fragmanı izle
Survivor'da dün akşam yarışmacılar ödül oyununa çıktılar. Kazanan tarafın barbekü ödülü alacağı yarışmayı hangi takım kazandı?
Magazin 1 Nisan 2017 - 09:14

SURVIVOR 54. BÖLÜM FRAGMANI

Survivor 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde yarışmacıların kaderini belirleyen dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bakalım bu kritik oyunu hangi takım kazanacak?

SERHAT OYUNA ÇIKIYOR

Acun Ilıcalı, Serhat Akın’ın bir hafta – on gün içerisinde oyunlara katılacağını açıklamıştı. Fakat Serhat, kendi inisiyatifini kullanarak oyuna çıkıyor.

 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın 53. bölümü dün akşam TV8 ekranlarında seyircisi ile buluştu. Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için kıyasıya mücadele verdiler ve zaman zaman da gerilimli anlar yaşadılar.

Kazanan tarafın barbekü ödülü aldığı yarışmayı Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler oyunu kazanınca sevinç çığlıkları atarken Ünlüler takımında ise sessizlik hakimdi. Öte yandan zaman zaman oyun esnasında gerilim yaşandı. Özellikle Sabriye ile Elif arasındaki tartışma yarışmaya damga vurdu.

Son güncelleme: 10:00 - 01.04.2017