Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Okay Köksal kimdir? Okay Köksal nereli? Survivor 2019 yarışmacısı…
Survivor Okay Köksal kimdir? Okay Köksal nereli? Survivor 2019 yarışmacısı…
Okay Köksal Survivor kardosunda bu sezon halk oylaması sonucu Türkiye takımında yer almaya hak kazandı. Fenerbahçe güreş sporcusu olan Okay Köksal Survivor 2019'a Artvin'den katılıyor. İzleyicilerin dikkatini çeken Okay Köksal kimdir? merak ediyor. İşte detaylar...
Magazin 2 Şubat 2019 - 19:57

Survivor 2019 yarışmacıları adaya ayak bastı. Survivor Türkiye Yunanistan mücadelesinde yer alacak Okay Köksal, güreşçi kimliği ile de tanınıyor. Okay Köksal kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. İşte Survivor 2019  yarışmacısının bilinmeyenleri…

OKAY KÖKSAL KİMDİR?

31 yaşındaki Okay Köksal, Survivor 2019'a “Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum.” sloganı ile Artvin'den katılıyor. Milli güreşçi olan Okay Köksal yarışmada, ezeli rakiplerine karşı tüm gücünü ortaya koyacağını söylüyor.

Okay Köksal, 7 yaşında güreşe başladığını ve bu sporda başarılar elde ettiğini ifade ediyor. Yurt dışı turnuvalarında birincilikler aldığını vurgulayan Okay Köksal, Survivor adasında soğukkanlı olacağını ve sportmenlikten ödün vermeyeceğini iddia ediyor.