Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor Ramazan kaç yaşında?

Survivor 2018 Gönüllüler takımında yer alan Ramazan Kalyoncu başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gönüllüler takımında en iyi performansı sergileyerek dokunulmazlık kazanan Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşında?

Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor Ramazan kaç yaşında?

Ramazan Kalyoncu kimdir? Gönüllüler takımında liderliğe oynayan Ramazan Kalyoncu hırsı ve yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yakın arkadaşı Ecem Karaağaç’ı diğer takıma göndermesi ile tepki çeken Ramazan Kalyoncu kimdir kaç yaşında? İşte Survivor Ramazan ile ilgili bilinmesi gerekenler…

RAMAZAN KALYONCU KİMDİR?

Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990 Rize doğumlu. Ramazan Kalyoncu'nun bir mesleği yok. Spor salonlarında vücut geliştiren Ramazan Kalyoncu instagram hesabını da ‘baklavalı' yarı çıplak pozları ile renklendirmiş. Ramazan Kalyoncu aslen Rize Çayeli'nden. Ailesi ile olan bu görüntüsü instagramdaki son paylaşımlarından biri oldu.

ramazankalyoncuic

Ramazan Kalyoncu'nun geçmişinde futbol, boks, fitness eğitmenliği yer alıyor Pilates, Yoga ve Bokwa dallarıyla da ilgilenen Ramazan Kalyoncu spor salonundan çıkmayan tiplerden.

Ramazan Kalyoncu Best Model Of Turkey yarışmasına da katılmış. Bu yarışmada finale kalan isimlerden olan Ramazan Kalyoncu şansını Idol Of Models yarışmasında da denedi. Ramazan Kalyoncu bu karışmada Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Ramazan Kalyoncu'nun özel hayatına dair pek bir bilgi bulunmuyor. Sevgilisi varsa da bunu gizleyen Ramazan Kalyoncu Survivor adasında Göz6 evinden tanıştığı Ecem Karaağaç ile yakın bir ilişkiye sahip.