Survivor Sabriye askerleri unutmadı!

Sabriye Şengül Operasyona katılan askerlerimizi ziyaret etti. Survivor Sabriye Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) timlerini ziyaret ederek moral verdi. Sabriye bu ziyaret esnasında çelik yelek giydi, silah kuşandı.

Survivor Sabriye askerleri unutmadı!

Katıldığı Survivor yarışması ile ünlenen Kick Boks Dünya Şampiyonu Sabriye Şengül, memleketi Trabzon’un Maçka ilçesinde süren terör operasyonlarına katılan Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) timlerini ziyaret ederek moral verdi.

JÖAK Timleri’nin geçtiğimiz hafta sonu ünlü bir ziyaretçisi vardı. Operasyona katılan askerleri ziyaret eden ve kamuflaja benzer pantolonu ile dikkat çeken Sabriye Şengül, çelik de giydi.

sabriye-1

Çekildiği görüntü ve fotoğrafları instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Sabriye Şengül, görüntülerde “Allah askerlerimizi korusun, JÖAK her yerde” diye seslendi. Sabriye Şengül’ün yaptığı paylaşımlar çok sayıda takipçisi tarafından beğenildi ve olumlu yorumlar yapıldı.

Ankara'dan Trabzon Maçkaya operasyon için gelen JÖAK ekiplerimize moral ziyaretindeyiz

Sabriye Şengül SŞ (@sabriyesengul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Survivor Nagihan'a yavru aslan saldırdı İlginizi Çekebilir Survivor Nagihan'a yavru aslan saldırdı Survivor Serenay'dan cesur kare İlginizi Çekebilir Survivor Serenay'dan cesur kare Görenler tanıyamıyor! Survivor Sabriye'nin muhteşem dönüşümü İlginizi Çekebilir Görenler tanıyamıyor! Survivor Sabriye'nin muhteşem dönüşümü