Survivor Sahra kimdir? Survivor 2018 ünlüler takımından Sahra Işık’ın hayatı… Sahra Işık kaç yaşında?

Survivor'ın 2018 yeni sezonunun başlamasıyla Survivor All-Star takımı yarışmacısı Sahra Işık kimdir sorusu merak konusu oldu. Sahra Işık’ın yaşı, eğitimi ve sevgilisi gibi bilgiler merak ediliyor. Daha önce de bu yarışmada boy gösteren ve dikkat çeken isimlerden biri olan Sahra Işık kimdir?

Survivor Sahra kimdir? Survivor 2018 ünlüler takımından Sahra Işık’ın hayatı… Sahra Işık kaç yaşında?

Survivor 2018’de All Star ünlüler takımının dikkat çeken yarışmacısı Sahra Işık kimdir? Ünlüler takımında görev yapacak olan Sahra merak edilen isimler arasında yer alıyor. Voleybolcu olarak tanınan Sahra Işık kimdir? Sahra Işık nereli ve kaç yaşında? İşte Survivor 2018 All-Star’da yarışacak olan Sahra Işık hakkında merak edilen detaylar…

sahra ışık sözcü ile ilgili görsel sonucu

SURVIVOR 2018 ÜNLÜLER TAKIMINDAN SAHRA IŞIK KİMDİR?

Sahra Işık, 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu olarak bilinen Sahra, Fenerbahçe’de forma giyerken, bir yandan da modellik kariyeri üzerine çalışmalarda bulundu. 2013 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında 3. olarak dikkatleri çeken ve ülkemizi Malezya’da temsil eden Sahra Işıl, 2014 ve Survivor All Star’da mücadele eden isimlerden biri oldu. Survivor All Star kadrosunda da yer alan Sahra Işık, Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın gibi isimlerle yan yana mücadele etti. Berna ile arasında yaşanan o dönem oldukça konuşulmuştu.