Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Seda Ocak kimdir? Seda Ocak mesleği ne?
Survivor Seda Ocak kimdir? Seda Ocak mesleği ne?
Seda Ocak, Sema Aydemir’in ikizi olmasının yanı sıra eski milli atlet ve antrenördür. Survivor Seda Ocak başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Peki Survivor Seda kimdir? Seda Ocak kaç yaşında? İşte Survivor Seda Ocak’ın bilinmeyenleri…
Magazin 23 Şubat 2019 - 17:02

Survivor 2019 kadrosu tamamen profesyonel sporculardan oluşuyor. Bu isimlerden biri de eski bir atlet olan Seda Ocak. erformansı ile Türk takımının favori isimleri arasına giren Seda Ocak hakkında ayrıntılar merak ediliyor. İşte Survivor Seda ve hayatının bilinmeyenleri…

SEDA OCAK KİMDİR?

Bursa Kız Lisesi’nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.

Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.