Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Sema’nın hayatı… Sema Aydemir kimdir? Survivor’ın hırslı ismi…
Survivor Sema’nın hayatı… Sema Aydemir kimdir? Survivor’ın hırslı ismi…
Survivor Sema'nın hayatı merak konusu oluyor. Survivor'da yarışan en dikkat çeken isimlerden olan Sema Aydemir, kaç yaşında nereli? Survivor All Star'ın merakla araştırılan isimlerinden olan Sema Aydemir'in hayat hikayesi...
Magazin 18 Şubat 2018 - 14:11

Survivor’da yeni sezonun başlamasıyla birçok kişi Survivor’daki yarışmacıların hayatlarıyla ilgili sorular soruyor. Survivor’da daha önceden de yarışan ve performansa dayalı oyunlarda gösterdiği hırslı performanslarla dikkat çeken Sema Aydemir kimdir?

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

Survivor All Star’ın çok konuşulan isimlerinden biri olan Sema Aydemir bu sene yine performansıyla göz dolduruyor. Sema Aydemir, 17 Ocak 1985 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Küçük yaştan beri koşmayı seven Aydemir, profesyonel spor hayatına Enkaspor ile başladı.

Enkaspor'da engelli yarışmalarında dikkat çeken Aydemir, heptatlon branşında ön planda olmayı başardı. İlk olarak 2004 Atina Olimpiyat Oyunlarında bronz madalya kazandı. Ünlü sporcu 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunlarında 4×400 bayrak yarışında hırsıyla dikkat çekti. Ankara'da yapılan engelli koşuda ise 400 metrelik engelli koşuda 56.62 saniyelik derece elde edince adından söz ettirmeye başladı. Sema Aydemir, eski eşi Eşref Apak'tan 2016 yılında boşandı.