Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kim?

Survivor son bölümde yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununa moralli bir şekilde çıktı. Nefes kesen dokunulmazlık oyunu için iki takım da kıyasıya mücadele verdi. Peki Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kim?

Survivor son bölümde dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme adayları kim?

Survivor’da 19 Şubat Pazar akşamı nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu parkurda ter döken yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için epey güç sarf etti. Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan gönüllüler takımı, ünlüler takımına yine büyük bir üstünlük sergileyerek dokunulmazlığı yeniden kazanan takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu 2. kez kaybeden ünlüler takımında ise gerilim hakimdi. Oyun sonrası adalarına dönen ünlüler takımı, birbirleriyle tartıştı ve yarışmada sergiledikleri performans dolayısıyla birbirlerini suçladı. Bireysel dokunulmazlık için yarışan ünlüler takımında sembolü kazanan isim Furkan oldu. Furkan, eleme konseyinde takımından bir kişini adını söyledi.

 

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımında 4 isim eleme adayı olarak belirlendi. Cumartesi, yani haftanın ilk eleme konseyinde Sabriye ve Sedat isminin belli olmasının ardından, haftanın ikinci eleme konseyinde adı en çok yazılan isim Berna oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan ise, 4. ve son eleme adayı olarak Şahika’yı söyledi.

 

SADİN EŞİYLE KONUŞTU

Baba olduğu açıklanan Sadin, eşi ve büyük oğluyla telefon konuşması yaptı. Büyük oğlu Sadin’e ‘Birinci ol, gel’ dedi.

 

SURVIVOR’DA ESER WEST AYRILDI

Hayatta kalma mücadelesinin verildiği Survivor’da başarılı bir performans sergileyen Eser, açlığa dayanamayınca yarışmadan ayrıldı. Daha önce açlık dolayısıyla birçok kez sinir krizi geçiren Eser, takım arkadaşlarına ve adaya veda etti.

Eser West kimdir? Neden ayrıldı? İlginizi Çekebilir Eser West kimdir? Neden ayrıldı?

SURVIVOR’DA YENİ İSİM: BULUT ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

Eser West'in Survivor'dan ayrılmasının ardından yerine gelecek isim merakla bekleniyordu. Dokunulmazlığı oyunun ardından Gönüllüler takımına yarışmacı olarak katılan isim belli oldu. Gözaltı yarışmasının finalistlerinden biri olan Bulut Özdemiroğlu, Survivor'a katılan yeni isim oldu.
28 yaşında olan Bulut Özdemiroğlu, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Hasan Özdemiroğlu'nun oğludur. Bloggerlık ve kreatif içerik üreticiliği yapan başarılı yarışmacı, Beykent Üniversitesi Grafik Dizayn bölümünde eğitim gördükten sonra uzun yıllar Sakaryaspor ve Fenerbahçe alt yapılarında futbol oynadı. Üniversite yıllarında basketbol oynayan Bulut Özdemiroğlu, son yıllarda crossfit sporuyla ilgilenmektedir.

Bulut Özdemiroğlu kimdir? Survivor'ın yeni ismi o mu? İlginizi Çekebilir Bulut Özdemiroğlu kimdir? Survivor'ın yeni ismi o mu?
Loading...