Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran eleme adayları
Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 9 Haziran eleme adayları
Survivor 2018'de dört ayı tamamlayan yarışmacıların hayali Kıbrıs finalinde yer alabilmek. Uzun zamandır ada hayatı, stres, açlık gibi etkenler yarışmacıları epey zorladı. Finale yaklaşırken yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın eleme adayları...
Magazin 10 Haziran 2018 - 00:23

Survivor’ın son bölümünde Ünlüler takımının üzerinde yine kara bulutlar vardı. En başarılı yarışmacılardan biri olan Sema oyunu bıraktı, Turabi sakatlandı oyuna devam edemedi. Dokunulmazlık oyununda Hilmi Cem 5-5 yaptı ve takımının oyunu kazanmasını sağladı. Sema yarışmadan çekilince iki takımın arasında tartışma çıktı. Ünlüler elenmek üzere iki aday belirledi. İşte Survivor son bölüm özeti ve eleme adayları….

SURVİVOR 2018 ELEME ADAYLARI: MUSTAFA ve TURABİ

ADALARDA NELER KONUŞULDU?

Merve: Dokunulmazlıkları kaybedince çarşı pazar karışıyor. Mustafa Kemal bireysel oyunlara daha fazla asılıyor. Tabi bireyseli kimin alacağı belli olmaz.

Adem: Bugün dokunulmazlığı kesin almamız lazım. Kimin çıktığını göreceğiz. İkinci dokunulmazlığı kaybedersek karşımızda kimin olduğunu bilerek konseye gideceğiz. Onlardan birini eksiltmemiz lazım. Mustafa da bireysel dokunulmazlığı hiç bırakmıyor.

Hilmi Cem: Biz altı kişiyiz onlar beş kişi. Sonlara yaklaştık. Herkes potaya girebilir. Burada önemli konu eğer takım olarak Kıbrıs’ta sayı üstünlüğünü istiyorsak güzel hamleler yapmalıyız. Altı kişiyi korumak istiyoruz.

Murat: Bu dokunulmazlık oyununu alacağımıza inanıyorum. İkide iki yapabiliriz.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununun oynandığı parkurun başındaki havuza atlama etabında zorlanan Sema’nın oyundan çekilmek istemesinin ardından tansiyon yükseldi…

 

Acun: Dominik’te çok kritik dokunulmazlık oyununa hoşgeldiniz.

Ünlüler: 7 Gönüllüler: 10 Dokunulmazlık Gönüllüler takımının oldu.

Hilmi Cem: Dokunulmazlık oyununu kazandık çok mutluyum 5-5 yaptım. Arkadaşlarım olmasa yapamazdım. Şimdi karşı takımın adaylarını göreceğiz.

Damla: Amacımız bu takımla Kıbrıs’a gitmek. İkinci dokunulmazlığı kazanmamız gerek. Uzun zamandır ikinci dokunulmazlığı kazanamıyoruz.

Sema: Ben dokunulmazlık diye daha çok üzüldüm. Derdim çakallık olsa havuzda geride kalırdım. Demek ki bugün zayıftım. Her şeyde insanlar vurulmaz. Bu benim suçum. Herkesin ağrısı sancısı olunca geri çekiliyor. Ben şimdiye kadar baş etmeye çalıştım. Ama bugün başedemedim.

Adem: Bugün bir şeyler eksikti. Söylenecek bir şey yok.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp: Dokunulmazlık oyununu kaybettiniz. Bu kolye için oynayacaksınız. Kolyeyi kazananın ismi söylenmeyecek ve bir isim belirleyecek.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim: ADEM

Adem: Şuan hem aileme hem de sevenlerime rahat bir nefes aldırttım. Zor bir konsey yaşayacağız. Tek temennimiz ikinci dokunulmazlığı alarak karşı takımdan bir kişiyi göndermek.

ADA KONSEYİNDE NELER KONUŞULDU?

Acun: Arkadaşlar hoşgeldiniz. Kaybeden Ünlüler. Kritik bir oylama. Bir adayı siz söyleyeceksiniz Adem bir isim söyleyecek. Ünlüler takımının kadınlarında performans olarak şüphemiz olmayan iki yarışmacı ve zorlanan iki yarışmacı görüyorum. Bir karabulut hala üzerinizde var.

Sema: Çok alışık olmadığımız bir durumdu. Bu benim uyanıklık olsun diye yaptığım bir şey değildi. Tek suçum bugüne kadar kendi korkularımla öyle ya da böyle baş ettim. Her seferinde oynamayım diye yalvardım. Suçluyum daha önce baş ettiğim için. Korkumun yanı sıra yaşadığım utanç bana yetti. Geldiğim günden beri buraya yakışmaya çalıştım. Hiçbir zaman nazlanmadım. İnsanları yargılamadım. Utancımdan bireysel oyunu bıraktım. Hiç mutlu değildim. Suçlusu bendim. Sürekli güçlü görünme çabası. Kusuruma bakmayın.

Hakan: Bizim Sema’ya kızdığımız nokta sakatlığı ve korkuları ile ilgili değil. Funda ile Cumali hakkında yüzme bilmiyorsanız Survivor’a gelmeyin demişti. Buna rağmen oynamalarını istediler. Kız boğulma korkusu ile oynamıştı ve oyunu kaybetmiştik. Sema en iyi yarışmacılardan biri. O  zaman bizi vurduğu için hatırlatmak istedik.

Damla: Biz tabiki dezavantaj olarak görüyoruz. Kör oyununda ben korkuyorum. Oyun başladığından beri yarışamadığım için çekilmiştim. Bizim sadece takım olarak farklı algılamamızın sebebi artık sona geliyoruz koca son aya geldik daha önce yaşanmadı neden şimdi yaşandı? Dokunulmazlık çok ciddi bir oyun olduğu için ekstra seçme hakkı kullanmak istedik.

Sema: Funda konusunda bir gün önce yüzme biliyorum ayaklarım basmayınca kendimi iyi hissetmiyorum dedi. Funda ben denemek istiyorum dedi arkadaşları oynama dedi.Bugün Adem bana dedi ki Sema çık ama sayını ver dedi. Takım arkadaşlarım çık oyunu ver dedi. Numaradan güçlü olmaya çalışmayacaksın. Beni Hakan yorumlamak için 5 ay izledi.

Acun: Güven problemim yok. Biraz paralel bir durum olmuş.

Nagihan: Benim de yükseklik korkum var. Parkuru gördükten sonra hepimizin eli ayağı titriyordu. Böyle korkularımız var. Geç kalmanın sebebi elim ayağım titriyor.  Hepimizde aynı stres var.

Acun: Belli konularda korku vardır. Bazı konularda yenemiyorsunuz. Bu korku olayı psikolojik bir olay. Yarışmacıları zorlamayacağız. Bu parkuru değiştireceğiz. Başka istemediğimiz bir şey var. Ali ile 4 aydır konuşamamışsın yarın konuşacaksın. Telafi etmek için 15 dakika veriyoruz ve görüntülü olsun. Çocuklar üzerinden bir baskı olsun istemiyoruz. Aranızdan kim gitse bundan sonra olay olur. Yarınki olay çok önemli.
Murat’ın ortası hiç yok ya çok iyi ya çok kötü.

Murat: Tespitiniz çok önemli. Turabi ile çıktım son anda kaybettim. En azından benim için olumlu tarafından bakıyorum. Kıl payı kaybediyorum. Hızımla övünüyorum bir şeye tutunmam lazım. Bunu fark etmenize sevindim. Bugün Hilmi Cem bizim açıklarımızı kapattı. Çok iyi bir takımız. Açık kapatmayı çok iyi başarıyoruz. En büyük temennim en iyi şartlarda Kıbrıs’a gitmek.

Acun: Adayları çok merak ediyorum. Oylamaya başlayabiliriz.

Takım oylamasından çıkan isim: Mustafa Kemal

Mustafa: Şaşırmadım. Geldiğim günden beri ne yaparsam yapayım ben yazılıyorum. Arkadaş grupları var birbirlerini yazamıyorlar. İnsanları kriteri olmadan aynı kişiyi söylemelerini anlamsız buluyorum. Nasibimiz varsa kalırız. Duygularımı yarın daha detaylı söylerim. Bekliyordum. Hak ediyorsam kalırım yoksa giderim.

Adem: Bireysel dokunulmazlığı aldığım için hem mutluyum hem de benim söylediğim kişinin eleme potasına girmesine üzülüyorum. Oyunun kuralı bu. Bu bir yarışma. Kişisel bir karar değil. Potayı dar tutmak istiyorum. Yolunun uzun olduğunu düşünüyorum. Takım arkadaşlarımı riske atmak istemiyorum. TURABİ diyorum.

Turabi: Söyleyecek bir şey yok. Mecbur adayım olmasam şaşarım. Gidene kadar böyle olacak. Ateş etmeye gerek yok. İkinci yarıyı bekleyeceğiz.

 

 

Son güncelleme: 08:45 - 10.06.2018