Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları
Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları
Survivor 2018'de sonunda oyunlar heyecan kazanmaya başladı. Son bölümde Ünlüler dokunulmazlık oyununu kaybetti. Peki Survivor eleme adayları kimler oldu? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte ayrıntılar....
Magazin 22 Nisan 2018 - 00:22

Survivor son bölümde eleme potasına Ünlüler takımından iki kişinin ismi yazıldı. Gönüllüler’in yükselişe, Ünlüler’in düşüşe geçtiği son bölümde ada konseyinde neler konuşuldu? Aylardır eleme yaşamayan Ünlüler takımı hangi takım arkadaşını yazdı? İşte Survivor son hafta eleme adayları…

SURVİVOR ELEME POTASINA GİREN İSİMLER: SAHRA VE ADEM

Acun: Gönüllüler olarak 3 oyun üst üste kazandınız ilk kez böyle bir şey oluyor.

Nagihan: Son 3 oyunu kazandık. Artık kaybetmek istemiyoruz. Ayaklandık şaha kalktık ve inmeye niyetimiz yok.

Turabi: İlk kez üst üste kaybettik. Yenmeye çok alışıp yenilgiyi unutmuş olmamızdan da kaynaklanıyor. Gönüllüler’i dokunulmazlıktan önce durdurmamız gerekiyor.

Ünlüler: 6 Gönüllüler: 10 Dokunulmazlık Gönüllüler takımının oldu.

Birsen ile Nagihan’ın “Küllerimizden doğduk” diye bağırması üzerine Turabi “Küllerinize üfüreceğim ben. Sizi kül eden de doğuran da biziz” diye tepki gösterdi.

Acun: Aylar sonra ben hatırlayamıyorum yeni takım ileÜnlüler’e karşı olmamış bir şey oldu Gönüllüler dokunulmazlığı kazandı. Bu hafta diriliş haftasıydı. Tebrik ediyorum.

Hilmi Cem: Özgüvenimizi geri kazandık. Konsey gören takımın ilişkilerinde yıpranma oluyor. Bir sonraki oyunu da kazanırsak tadından yenmez.

Anıl: Biz sıfırlanma haftası diyorduk. Enerjimiz vardı. İlk sembolü aldık çok mutluyuz.

Nagihan: Haftalardır bu günü bekliyorduk. Bu saattens sonra bir şey olmaz. Kapasitemizi parkura yansıtmaya çekiniyorduk. Bundan sonra karşı takımı eriteceğiz.

Turabi: Karşı takımın bu kadar cesur konuşmasına sebep olan bizi. Oyunlara daha çok asılmamız lazım. Bugün sahne onların. Küllerinden doğmuşlar tekrar kül edip savurmasınız biliriz. Takım arkadaşlarımın hepsine geçmiş olsun diyorum.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Damla: Enerji olarak çok yukarıdayız, mutluyuz. Sayı kaybetsek bile modumuz düşmedi. Kazanmaya başlayınca devam ettireceğiz dedik zaten.

Nagihan: Biz çok rahat şekilde konseyi izleyeceğiz.

Alp: Maalesef ilk dokunulmazlığı kaybettiğiniz için buradasınız. Bireysel dokunulmazlığı alan bir isim söyleyecek.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim: ELİF

Elif: Bireysel dokunulmazlığı kazandığım için çok mutlu değilim. Geldiğimden beri ilk kez konsey yaşayacağım ve isim söylemek zor olacak.

ADA KONSEYİNDE ELEME POTASINA KİMLER ÇIKTI?

Acun: Ünlüler için bir konsey. Arkadaşlarınızın ismini yazmak zorundasınız. Daha sonra ikinci ismi Elif söyleyecek. Hakan senle başlayalım. Neler söyleyeceksin?

Hakan: Çok zor günler geçirdik. Sonra 3 yeni yarışmacı geldi. Bize buraya gelince hemö arkadaşlık kattılar biz de onlara düşü performansımızı bulaştırdık. Üst üste 4 oyun kazandık. Moraller yerinde karnımız doydu. Yarınki dokunulmazlık da önemli yarın yine aynı hırsla çıkıp kazanmak istiyoruz.

Acun: Adem senden değerlendirme istiyorum

Adem: Herkes başarı çizelgesinin sürekli yukarı çıkmadığını bilir. Geldiğimiz günden beri başarılıydık. Biraz motivasyon dağıldı. Birçok oyun kaybedip aç kalacaksak katlanmalıyız. Gönüllüler şu an güzel bir yükseliş sergiliyor. Yanlışlarımızı düzeltip birbirimizi dinlemeliyiz.

Sema: Onlar yükseldi değil zaten çok iyi takımdı. Bizim önemli bir kısmımız oraya gidince yükseldiler. Biz de sakatlandık hastalandık. Final yapamıyoruz. Birkaç gündür de çok açız. Onlar 4 gündür ödül yiyor. Bahane değil ama biz yine çok güçlü bir takımız.

Ümit: Biz insanız robot değiliz. Bütün oyunlarda hırs istek arzu bir yerde düştük. Bu çok uzun sürmez. Mental olarak da yenildik. Biraz rahatlık var üstümüzde. Bunu devre arası gibi görüyorum. Bir çıkış yapacağız diye düşünüyorum.

Acun: Oylamaya geçelim merak ediyorum kimin çıkacağını.

Ünlüler takımının yazdığı isim: SAHRA

Bireysel dokunulmazlığı alan isim Elif’in söylediği isim: Gerçekten çok güzel bir takımın içindeyim. Bu kolyenin amacı keşke sadece kendini korumak için olsa.. Kimse ile problemim yok. Kendimi korumak için bir isim söyleyeceğim. Sadece birini söylemek için söyleyeceğim bu ismi :  ADEM

Sahra: Bu hafta iyi bir hafta geçirmedi. Performansım düştü. Hepsine saygı duyuyorum. Üçüncü kez Survivor’a geldim. Kalırsam bütün mücadeleyi vereceğim.

Adem: Yani söylenecek şey yok. Konsey öncesinde bana söyledi zaten. Bu karara denecek bir şey yok. Onun kararıdır elbet düşündüğü bir şey vardır. Kötü bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Oyunu da kaybettik, kaybedersen cezalara katlanman gerekir. Bundan sonrası nasip. Sahra’yı çok eski tanırım. Yazmaktan çekindiğim insanlardan biri. Duygusal anlamda değerlendirdiğim için onunla aynı potada olmaktan dolayı üzgünüm.

Acun: Yarın  her şey belli olacak. Yarın sürpriz bir oyun var. Artık sayılı gün kaldı birleşme partisine. Bir erkek ve bir kadın yarışmacının birleşme partisinde aileleri gelecek. Buna giden ana yol sembol olacak. Nasıl ailenizi getireceksiniz? Yarın sembol oyunlarının finalleri başlıyor. Finallerde kura çekilecek karşılıklı sembol oyunları oynanacak. Sembolü olmayan elenecek. Kazandığınız sembollerin ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz. Adem, Damla ve Yağmur’un birden fazla sembolü var. Sembolü olmayan elenecek. Kazananların aileleri gelecek. Hiç sembolü olmayanların da şansı var. Ama sembolünüz varsa avantajlısınız.