Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’a veda eden isim…
Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti? İşte Survivor’a veda eden isim…
Survivor'da elenen isim belli oldu! Siyah takım kan kaybediyor. Bu sene Survivor Türkiye Yunanistan'da performanslardan çok yarışmacıların tartışmaları gündeme geliyor. Siyah takım ve Beyaz takım yarışmacıları arasındaki gerginlik bir an olsun dinmiyor. Son bölümde bir kişi daha Survivor'a veda etti. İşte Survivor'dan elenen yarışmacı...
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Mayıs 2019 - 00:15

Survivor’da çember daralıyor. Son olarak Siyah takım dokunulmazlık oyunlarını kaybetmiş eleme adayları olarak Elpida ve Spyros belirlenmişti. Yunan halkı hangi adayın eleneceğine karar verdi. Yarışmacılar elenen isme göre Dominik’teki dengelerin nasıl değişeceğini tartıştı. Peki Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti? Elpida mı yoksa Spyros mu?

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM: ELPİDA

Sakis: Bir ada konseyine daha hoşgeldiniz. Bu konseyde Siyah Takımdan bir Yunan yarışmacı elenecek. Eleme adayları Spyros ve Elpida. Kimin gideceği belli olduktan sonra Siyah takımın yarışma süreci değişmiş olacak. Elpida giderse üç kız kalacaklar ve daha çok yarışacaklar.

Yusuf: Bizim takımımızla ilgili dışarıdan sürekli müdahale var. Elpida giderse ve dokunulmazlığı kaybedersek sadece Atakan ve ben değil 3 erkek de potada olabilir. Takım nasıl davranır o zaman görürüz.

Atakan: Eğer dokunulmazlığı kaybedersek Emre potada olacak diyorlar. Takım kararı verecek. Gerekirse ben, Yusuf ya da Emre girer buna halk karar verir.

Elpida: Açıkçası bu anın bu kadar zor olacağını düşünmemiştim.Dışarıda çok az arkadaşım var. Burada çok güzel arkadaşlıklar edindim.Kalmak istiyorum.

Spyros: Bu konumda bulunmak artık benim için garip değil. Bu takımda çok güzel zaman geçiriyorum. Kalırsam da gidersem de acı bir şey.

HİKMET’TEN SAYI ALDI, TURABİ’YE GÖNDERDİ

Hikmet ile karşı karşıya gelen Emre, kazandığı sayıyı Turabi’ye gönderdi…

 

ADADA NELER KONUŞULDU?

Siyah takımdaki Türk yarışmacılar oyun kaybettikten sonra gerginlik yaşadı.

Yusuf:
Herkes ilkokul çocuğu gibi. Toplantı yapalım diyorum benim konuşacak bir şey yok diyor.

Emre: Ben Kyriakos yerine Okay’ı seçtim. Takımım için. Şöyle bir stratejim var. En güçlü ile yarışırsam daha iyi olurum.

Afroditi: Gerçekten hak ettiğimiz bir oyundu. Daha iyiydik.

Hikmet: Kazanamayan bir kişiye çıkmasını isterdim.

Dimitra: Bora benimle alay etti. Bunu neden yaptı bilmiyorum. Dikkat çekmeye çalıştığını düşünüyorum.

Panagiotis: Bora benden 8 yaş büyük ama çocuk gibi konuşuyor. Onun yaptığı hataları ben yapmadım. Ne olduğunu anlamadan konuşuyor.

SEMBOL OYUNUNUN KAZANANLARI

Kadınlarda; Seda
Erkeklerde; Bora

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Murat: Kazanan takım kuru fasulye, yoğurt ve pilav yiyecek. Kazanan takım Karayipler’de Punta Cana ‘ya götürüyoruz.

Ödülü Siyah takım kazandı.

 

Son güncelleme: 08:57 - 01.05.2019