Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde neler oldu? Ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor’daki ödül…
Survivor son bölümde neler oldu? Ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor’daki ödül…
Survivor heyecanı devam ediyor. Survivor'da ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Survivor 2018 son bölümde neler yaşandı? All Star ile Gönüllüler birbirlerine fırsat tanımıyor. Gün geçtikçe kavgalar eksik olmuyor. Nihat Doğan, takımında kriz yaratmaya devam ediyor. Hangi yarışmacı Nihat'a 'Gereksiz Nihat Doğan tripleri' diye tepki gösterdi? Gönüllüler Gizem'i gönderdikten sonra neler söyledi? Bu haftaki ödülü oyununu kazanıp karnını doyuran takım hangisi oldu? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...
Magazin 2 Mart 2018 - 00:18

Gerginlik, heyecan, aksiyon, Survivor’da ödül oyunu için büyük yarışma, işte ödül oyunu gecesi… Survivor 2018’de gerek yarışmalar gerek tartışmalar seyircilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. All Star’da gerginliğin sebebi bazı yarışmacıların oyundan kaçındığı iddiası.. Gönüllüler’de tartışmaların altında yatan ise bazı yarışmacıların yemeğini takım arkadaşları ile paylaşmaması… Bu hafta ödül neydi, iki oyun vardı, hangi takım kazanan taraf oldu? İşte Survivor son bölüm özeti…

All Star takımı eski adasına geri dönmek istiyor. Takımdaki gerginlik hala devam ediyor.

Turabi: Benim her kim seçerse seçsin parkurları titretirim.

Ümit: Bir şanssızlık var ödül oyunlarında. Dokunulmazlık da iyiyiz ama karnımız tok gidersek daha iyi olur. Hırsımı, yarışma arzumu kaybetmedim.

Nihat: Ne olacak sonunu götüremeyiz? Sahadan kaçanlar var. Hiç kimse elini taşın altına koymuyor. Ümit Karan’ın çıkması gereken oyunda Murat Ceylan kendini niye öne atıyor.

 

Hakan: Gizem gitti şimdi aslanların önüne atacak ceylan kalmadı. Gruplaşmalar görüyorum hiçbirinin içinde değilim. Gerginlik artıyor.

Funda: Yarışlarda belli etmesek de bir 4’lü grup var bir 4^lü grup daha var 2 kişi tarafsız. Geldiğimizden beri kokonat topluyorum kırıp diğerlerine veriyorum ama bazıları bunu yapmıyor yalnız başına yiyor. Takımsak birlikte yemeliyiz.

Yağmur: Burada dostluk aramaya gelmedim. Ama buraya karakter aramaya geldim Gizem ile çok eğleniyorduk. Gitmesine üzüldüm. Survivor bireysel oyuna dönüşene kadar takım olarak hareket etmeliyiz. Melih kokonatları yalnız başına yiyor bence çok yanlış. Yattıkları yerden yemek bekliyor.

 

Ramazan: Hiçbir şey yapmayanlar o öyle yapmış diye bir şey konuştu.

Melih Yağmur’a: Kim çıkardı bunu? Melih yalnız başında kokonat yiyor diye. Bu lafı çıkaran İpek ile Gizem mi?

Yağmur: Ben de dedim bu çok yanlış.

Melih: Keşke gelip bana söyleseler. Demekki kızlar uzaktan görünce yanlış anlamış. Adın geçince yanlış anlama rahatsız olunca senle konuştum. Ben sadece canım sıkıldı öyle kırıyordum. Grupta da bunu açacağım.

Yağmur: Herkesin içinde söylemelisin.

Melih gruba açıklıyor:  Sanki saklandım yalnız kokonat yiyormuşum gibi görünmüş ben çantamı aldım kokonat toplarım demiştim. Kırdığım zaman herkesle paylaşıyorum tamamen yanlış anlaşılma. Bir insan davranışından rahatsız olursan gelir dersin. Ben de cevap veririm. Açıklamamı yaptım tatmin olup olmamak size kalmış.

Birsen: Konsey performansımızı artırıyor. Sanki elenecekmişiz gibi yarışıyoruz.

ÖDÜL NE? ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Turabi: Büyük adayı verdiğimiz için çok pişmanız. Uyuyamıyoruz.

Damla: Biraz açız. Biz dokunulmazlık oyununda çok efor sarfettik o yüzden enerjimizi toplayamadık.

Birsen: Aramızdan bir kişinin ayrılması çok üzdü. Dokunulmazlığın önemli olduğunu anladık.

Nevin: Gizem’i yollamak çok üzücüydü. Ödül için hazırız.

Alp Kırşan: Kazanan takım peynirli su böreği yiyecek. Bir de sürprizim var yemeğin yanında kola içeceksiniz. Arabalar var gladyatörlerin kullandığından. Parkurda giderken üç topu toplayıp düzenekte 3 topu basket atıyorsunuz. 4 kadın 4 erkek oynayacak.

 

“GEREKSİZ NİHAT DOĞAN TRİPLERİ”

Takımlar seçilirken Damla ile Nihat arasında gerginlik çıktı. Damla ‘Bence Murat çıkmalı’ deyince Nihat ‘Sen karışma’ diye tepki gösterdi bunun üzerine Damla ‘ Takım olarak karar vermeliyiz, gereksiz Nihat Doğan tripleri’ dedi. Turabi ‘Oyunun başında yapmayın’ diye yatıştırmaya çalıştı. Nihat ‘Biz aramızda anlaştık sen niye çıkıp atlıyorsun bence bu çıksın diye’ Damla’Ben fikrimi söylüyorum söyleyemez miyim?’ Merve’den Damla’ya ‘Boşver anlamayacak zaten’ Adem ‘Oyun bitsin konuşuruz’

All Star: 10 Gönüllüler: 4 Ödül All Star’ın oldu.

all-star

Damla: Ufak tefek problemler yaşıyoruz daha sonra Nihat Doğanla sarılıp çözdük. Uzun zamandır güzel bir ödül kazanamıyorduk.

Nihat: Tekrar özür diliyorum. Kadınlar başımızın tacı.

Damla ile Nihat sarılıp barıştılar.

Hakan: Herhalde çok hazır gelmemiştik daha çok oyun var. Ben artık dönmek, takıma katkı sağlamak istiyorum.

Yağmur: Önümüzde daha çok oyun var gerçekten çok aç kaldılar.

İKİNCİ ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Turabi: Adam gibi uyku uyumadık. O yüzden bu oyunun ne kadar değerli olduğunu anladık.

Ramazan: Barakayı kaybetmeye niyetimiz yok yine rahat uyumak istiyoruz.

Alp: Ödül olarak un veriyoruz. Kazanan takım barakanın sahibi olacak. En iyi erkekler yarışacak.

All Star: 5 Gönüllüler:0 Baraka ve un All Star’ın oldu.

Son güncelleme: 08:44 - 02.03.2018