Sözcü Plus Giriş

Survivor son bölümde neler oldu? Sembol ödülünü kimler kazandı?

Survivor son bölüm sembol için sert bir mücadeleye sahne oldu? Peki Survivor son bölümde neler yaşandı, erkeklerde ve kadınlarda sembolü kimler kazandı. İşte Survivor son bölümden ve bu akşam ekrana gelecek ve adanan elenecek ismin belli olacağı 14. bölümden detaylar...

null
Güncellenme: 10:17, 07/02/2017
Survivor son bölümde neler oldu? Sembol ödülünü kimler kazandı?

Survivor son bölüm bireysel dokunulmazlık için için sert bir mücadeleeye sahne oldu. adada kalmak için kritik öneme sahip olan dokunulmazlık oyunlarında parkurlar adeta birer savaş alanına dönüşüyor.

SURVIVOR SON BÖLÜMDE SEMBOLLERİ KİMLER KAPTI?

Survivor son bölümde erkekler ve kadınlar sembol için takımlarından bağımsız olarak parkurda birebir mücadele ettiler. Sembol ödülünü erkeklerde İlhan Mansız kazanırken kadınlarda Sema kazandı. Sema sembolü finalde Sabriye’yi yenerek kaptı. Erkeklerde sembolü kapan İlhan Mansız’ın finaldeki rakibi ise Furkan idi.

ÇOCUKLARLA GÖRÜŞME HEYECANI

Survivor son bölümde Sema ve Sedat büyük moral aldı. Çocuklarıyla konuşma hakkını kazanan yarışmacılar çocuklarıyla görüşürken oldukça duygulandılar.
SURVİVOR’DA BALİNA ŞOKU
Serbest dalışta birçok şampiyonluğu bulunan Ünlüler Takımı yarışmacısı Şahika, balık avlamak için denizde bulunduğu sırada dev bir balinayla karşılaştı. Balinayı gören yarışmacının sergilediği soğukkanlı tavırlar dikkat çekti. 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika Ercümen, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve su altı belgeselciliği ile uğraşıyor.

SURVIVOR’DA KONSEY ELEME İÇİN TOPLANIYOR!

Bu akşam Survivor 14. yeni bölümde, geçtiğimiz bölümlerde oynanan bireysel ve takım dokunulmazlık oyunlarından sonra eleme için konsey toplanacak. Eleme adaylarından SMS oylamasından en az oyu alan isim adaya veda edecek. Bu hafta Survivor’da eleme adayları gönüllüler Denisa ve Erdi; ünlüler takımında ise Sabriye ve Adem.

İlginizi ÇekebilirSurvivor'da yeni bölüm heyecanı: İlhan ve Fatih arasında büyük kavga!Survivor'da yeni bölüm heyecanı: İlhan ve Fatih arasında büyük kavga!

SURVIVOR’DA BU HAFTA NELER YAŞANDI?

Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı.Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası oyunu kaybeden Gönüllüler, Denisa ve Erdi’yi eleme potasına çıkarmıştı.

ERDİ KRİZİ

Gönüllüler takımında özellikle Erdi ile ilgili büyük bir kriz yaşandı.. Hatıralancağı gibi geçtiğimiz hafta Erdi, üç kişiye karşı eleme konseyi için kulis yapmış ancak işler beklendiği gibi olmamıştı. Erdi’nin elenmeleri için kulis yaptığı kişiler Erdi’nin ismini yazmazken dokunulmazlık oyunununu kazanan Volkan’ın Erdi’nin ismini vermesi şaşırttı.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler gitmesi için Sabriye’nin adını yazdılar. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sedat ise Adem’in ismini verdi.

ESER SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Dokunulmazlık oyununda puanı rakibine kaptıran Eser West bir hayli sinirlendi. Sinirlerine hakim olamayan Eser kendisini denize attı.

Survivor’da bu hafta ilk ödül oyunu ünlülerin oldu. Hayatta kalma mücadelesinin verildiği Survivor'da ödül oyununu kazanan takım gece sonunda belli oldu. Kıyasıya rekabetin eksik olmadığı gecede Survivor ödül oyununu 2-0'la Ünlüler takımı kazandı, böylece ödülü ise büyük boy pizza oldu ve ünlüler takımı ziyafet yaşadı.

Oyun sırasında Erdi'nin yerine Sadin'in oyuna girmesi gerektiğini söyleyen Elif arasında sinirler gerildi. Ogeday arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışırken sesini yükseltince Erdi, Ogeday ile de sorun yaşadı.