Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor 2018'in son bölümünde iki takım ödül oyunu oynadı. Alp Kırşan ödülü açıkladı: Kazanan takım lezzet paketinin sahibi olacak. Son olarak Türkiye ödülünü Gönüllüler takımının kazanmış olması Ünlüler takımını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Peki Survivor 2018 ödül oyununu kim kazandı? İşte ayrıntılar...
Magazin 26 Mayıs 2018 - 21:38

Survivor, bütün hızıyla finale doğru gidiyor. Ünlüler takımı düşüşte… Son bölümde takımları uzun süre tok tutacak bir ödül verildi. Ünlüler Survivor tarihinin en büyük ödülü olan Türkiye ödülünü kaybetmenin şokunu üzerinden atamayınca ödül oyununu kaybetti.

Merve: Biliyorum belki insanlar neden bu kadar ağlıyor gibi düşünebilirler ama burada yaşayan insanın psikolojisini anlayamazlar. Televizyondan izleyince kolay gibi görünüyor. Buna çok ihtiyacım vardı annemi görmeye ihtiyacım vardı. Ondan çok özür diliyorum.

Adem: Kimseye üzülme diyemem. Ama insan üzülüyor yani. Telafisi dokunulmazlıkları kazanmak ve onlardan bir kişiyi göndermek.

Hakan: Çok mutluyum. Annemin doğum günü. Canım karımı göreceğim için çok mutluyum. Kafamda bir şey vardı onu mutlaka yapacağım. Bu kıyafetle takla atarak boğaza atlayacağım.

Damla: İyiki kazandık. Bu ödüle gerçekten çok ihtiyacımız vardı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp: Ödül oyununa hoş geldiniz. Ödülünüz birçok erzak içeren lezzet paketi. 10 olan kazanacak dev sapanlarla üç atış yapacaksınız 4 erkek 2 kadın mücadele edecek.

Ünlüler: 5 Gönüllüler: 10