Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi?
Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi?
Survivor 2018 son bölümde neler oldu? Gönüllüler takımı adaya ayak uydurdu ve All Star takımını zorlamaya başladı. Öte yandan açlık yarışmacıları iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Bu hafta Gönüllüler'den bir kişi elenecek. Gönüllüler eleme haftasının gerginliğini yaşıyor. Peki bu hafta ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...
Magazin 27 Şubat 2018 - 23:01

Survivor’da yarışmacılar arasındaki gerginlikler günden güne artarak devam ediyor. Gönüllüler adasında kim isminin yazılmasına tepki gösterdi, kim ismini yazan kişiye küstü? Geçen hafta da elenecekler arasında ismi geçen ve çıkışları ile dikkatleri sürekli üzerine çeken Cumali isminin yine listede olmasına ne dedi? İşte Survivor son bölüm özeti…

GÖNÜLLÜLER ADASINDA NELER KONUŞULDU?

Gönüllüler adasında ada konseyinin verdiği gerginlik var.

Cumali: Benim söylenmemin sebebi gruplaşma. Ben hiçbir gruba dahil olmayacağım tek başıma geldim tek başıma gideceğim.

 

Gizem: Adımın çıkacağından yüzde yüz emindim. Ama Ramazan ismi çıkınca şok oldu Yağmurla konuşmuyor.

Ramazan: Yağmur’un beni yazmasına kızmadım. Acil butonunu kırınca Ramazan ismi çıkıyormuş bunu gördüm.

Funda: Konseyden sonra Nevin tepkili bir şekilde benim adımı kim yazdı dedi. Sen nesinki burada herkes eşit değil mi herkes yazılabilir.

Gizem: Sınıf başkanımız Anıl, Nevin sınıf başkan yardımcısı. Bunlar ikisi bir olup tek tek arkamızdan kuyumuzu kazıyorlar.

 

Cumali'den Gizem'e bu performans seni finale taşır ama bu karakter seni şampiyonluğa taşır.

Hakan: Performans olarak en büyük beklenti Birsen ile Nevin’den bekleniyordu ama bekleneni karşılayamadılar.

Funda: Nevin dediki birebir oyunda Funda sen güçlüsün sen oyna. Sonra bir kız bir erkek olduğunu görünce hemen atladı ben oynayım. Atletlerden daha yüksek performans beklenir ama Nevin ile Birsen beklentiyi karşılayamıyor. Yağmur ile ben yükü omuzluyoruz.

Anıl: Aramızdan bir kişi gidecek ama bunu bir kenara koymak lazım. Takım aldığımız gerçeğini göz ardı edemeyiz.

Birsen: Bir oyunumuz var konsey etkilemeyecek. Oyun almaya çalışacağız. Kazanmaya çalışacağız.

ALL STAR NE DEDİ?

Ümit Karan: O konseyden savaş çıkar.

Hilmi Cem: 4 aday çıkmasına şaşırdım. 3 aday bekliyordum. Ramazan’ı oy potansiyeli yüksek o yüzden deneme yapılıyor.

Adem: Ramazan’ı beklemiyordum.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp Kırşan: Bu hafta kazanan takım sigara böreği yiyecek. Sonra mor odada oyun oynanacak ve 5 bin TL değerinde mor puan kazanacak.

4 erkek 4 kadın oynayacak skoru 10 yapan takım oyunu kazanacak. Parkurda engelleri aşan yarışmacılar topla 3 engeli devirmeye çalışıyor.

 

Eski milli futbolcu Ümit Karan ile Anıl karşılaştı. Ümit’in düşmesi sonucu Anıl öne çıktı bir vuruşta iki engeli devirdi ama Ümit ardından yetişti ve tecrübeli bir futbolcu olarak engelleri bir bir yıkıp oyunu almasını bildi.

Oyunda atışlar oyuncuları epey zorladı. Açlık Survivor’da kendini iyiden iyiye gösteriyor. Gönüllüler All Star’ı zorlu da olsa yenmeyi başardı.

All Star: 8 Gönüllüler: 10 Ödülün sahibi Gönüllüler oldu.

yarismsa

Ödülü kazanan Gönüllüler sigara böreklerini yedi ve 5 bin TL değerindeki ödülü almak için kendi aralarında yarıştı. Oyunda masa üzerindeki labirentten topun ortadaki deliğe geçirilmesi için çaba sarfediliyor. Kızlardan birinci çıkan 1 kişi ile erkeklerden çıkan birinci kişi yarışacak.

Gizem ve Emre finale kaldı. Ve Emre oyunun galibi oldu.