Sözcü Plus Giriş

Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? Serhat Akın durumu nasıl? (13 Şubat)

Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunlarının ardından yeni ödül oyunu oynandı. Survivor'da kim elendi sorusunun yanıt bulacağı kritik gün öncesi ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya bir mücadele verdi. Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Serhat Akın'ın durumu nasıl? Survivor Serhat Akın yarışmaya devam edebilecek mi? Sağlık durumu nasıl? Eleme adayları kimler? İşte detaylar...

null
Güncellenme: 23:28, 13/02/2017
Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı? Serhat Akın durumu nasıl? (13 Şubat)

Survivor 13 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yiyecek ödülü için yarıştı. Büyük mücadelenin verildiği oyunda ödülü kazanan takım gönüllüler oldu.

 

SERHAT AKIN DURUMU NASIL? SERHAT AKIN YARIŞMAYA DEVAM EDECEK Mİ?

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Serhat Akın’ın şok sakatlığı herkesi üzmüştü. Sakatlığın ardından merak edilen ise Serhat Akın’ın yarışmaya devam edip, edemeyeceğiydi. Survivor son bölümde, ünlüler ve gönüllüler arasında oynanan ödül oyunu sonrası Serhat Akın adaya döndü. Sevilen yarışmacı koltuk değneğiyle adaya dönüş yaparken, moralinin bir hayli bozuk olduğu gözlemlendi.

ÖDÜL OYUNU SONRASI ÜNLÜLER TAKIMINDA GERGİNLİK

Ödül oyununu gönüllülere kaptıran ünlüler takımı, kendi adalarına dönüş yaparken tartışma yaşadı. Özellikle Berna ile İlhan Mansız, yarışma sonrası birbirlerine sert şekilde yüklendi. Furkan ise, ödül oyununun kaybedilmesi sonrası bir hayli gergindi.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Sadin, Yiğit ve Erdi'nin ismini vermişti. İkinci dokunulmazlık oyununun da kaybedilmesinin ardından Gökhan ve Elif de eleme adayları olarak belirlendi.

Yayınlanma Tarihi:23:12,