Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Survivor 2018 bütün hızıyla devam ediyor. Gönüllüler takımında kazanlar kaynıyor. Ödül oyunlarına eleme stresi yansımasına rağmen yarışmacılar kazanmak uğruna her şeylerini veriyor. Peki Survivor son bölümde ödül neydi, hangi takım kazandı? Neler konuşuldu?
Magazin 16 Nisan 2018 - 23:50

Survivor son bölümde bir ödül oyunu, bir de baraka oyunu oynandı. Gönüllüler takımında yaşananlar Ünlüler takımını bile şaşırttı. Gönüllüler’in Cumali’yi elemek için uyguladıkları strateji işe yarayacak mı merak konusu… Cumali’den ise takım arkadaşlarına sert tepki geldi. Oyunlarda isteksiz davranması ve oyunun kaybedilmesi takım arkadaşlarını daha da sinirlendirdi. İşte Survivor son bölüm özeti…

ADALARDA NELER KONUŞULDU?

Damla: Takımın bir şekilde ayağa kalkmasını istiyorum bu nedenle bu stratejiyi gayet normal karşılıyorum. Şuan öyle bir durumdayızki çok mutsusuz. Bir ders çıkarmalıyız. Hepimiz pota içinde olabiliriz.

 

Hilmi Cem: Artık hepimiz potaya girebiliriz.

Murat: Cumali potaya girmeyi çok farklı karşılıyor.

Merve: Berna’nın bu şekilde gitmesi hiç olmadı. Çok üzülmüştür. Berna bence kendini toparlayamayacak.

Sema: Bir yandan Damla’nın çıkması bir yandan Berna çok kötü oldu. Bizim oraya yolladığımız Damla takımı ayağa kaldırmak için elini taşın altına koydu.

Sahra: Damla’nın eleneceğini düşünmüyorum ama böyle bir stratejiye ne gerek var?

Merve: Damlanın aday olmasını beklemiyordum. Açıkçası Nagihan çıkar diye düşündüm.

Adem: Damla’nın taşını elin altına atması… Hakan ile Cumali’yi koymuşlar yanında da Damla gibi oy potansiyeli yüksek birini koymuşlar iyi bir hareket. Ama bunu Cumali gittikten sonra anlayacağız. Beni şaşırtan şey bütün sorunlar Cumali’den kaynaklanmıyor. Takımda sayı alması gerekenler de sayı almıyor. Bizim gönderdiğimiz isimler de körelmiş durumda. Benchte huzur yoksa oyunda da huzur olmuyor.

Turabi: Strateji yapıyorlar. Benim takıldığım Hakan’ın o strayejiyi yapanlara sert çıkmaması. Damla son umut ışığı olarak Cumali’nin karşısına kendini koydu. Umut sandığın ışık tren farı olabilir. Belki Damla elenebilir.

Cumali: Damla çıktı. Ben ve Hakan abi çıkmıştık. Çok iyi organize olmuşlar. Hakan abi  ile beni koyup oylarımızı böldüler. Kıbrıs finaline gitmiş oy potansiyeli olan bir kişiyi çıkardılar. Cesaretiniz varsa dedim Damla’yı koydular beni göndermek için ellerinden geleni yaptılar. Bu bir kazanma değil bu bir yenilgi.

 

Hakan: Takım gerçekten Cumali’nin gitmesini istiyormuş. Belki Cumali giderse bu takım daha iyi olabilir. Ama ben kardeşimi zaten yazamam.

Damla: Doğru azalmadan bahsediliyor. Ramazan gitti güçlü bir yarışmacıydı.  Doğru azalma için elimi taşın altına koydum.

 

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: Ödül oyununa hoşgeldiniz. Değişik bir oylama oldu merakla bekliyoruz akşam kim gidecek? Ödül oyununu kazanan takım terbiyeli tavuk yiyecek.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 8 Ödül Ünlüler takımının oldu.

Damla: Ödül ellerimizden kayıp gitti, şimdi de konsey var. Açız. Keşke bugün biraz daha hevesli olsaydık da kazansaydık. İki haftadır bu takımdayım yerde yatmaya alıştım. Bakıldığında takım uzun zamandır yatak ödülünü kazanamadı umarım takım olarak galibiyet elde ederiz.

Cumali: Moralim yerinde olmadığı için takıma katkım olmadı.

BARAKA OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp: Yağmurlu bir havada ödül için mücadele edeceksiniz. Kazanan takım Türk kahvesi içip kurabiye yiyecek. Ve yataklı barakaya geçecek. Bugün takım dörder kişi birlikte yarışacak. İyi bir ekip olmanız lazım.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 7 Ödül Ünlüler takımının oldu.