Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde ödülü kim kazandı? Ortalık karıştı: Sen manyak mısın?
Survivor son bölümde ödülü kim kazandı? Ortalık karıştı: Sen manyak mısın?
Survivor son bölümde ödül oyununda Damla ile Sema'nın mücadelesinin ardından atış mekanizmasında deneme yapan Nagihan ile Sema arasında gerilim yaşandı... Nagihan, Sema'ya "Sen manyak mısın?" deyince Sema sinirlendi. O anlar kameralara yansıdı.
Magazin 7 Haziran 2018 - 23:58

Survivor son bölümde iki ödül oyunu oynandı. Bir oyunu Ünlüler, bir oyunu da Gönüllüler kazandı. Final yaklaştıkça ödüller güzelleşiyor, hem yarışmacılar hem de seyirciler ödülleri merakla bekliyor. İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Mustafa: Ümit Karan’ın gidişi iyi oldu. Karşı taraftan iyi olan bir yarışmacıyı dışarıda bırakabiliriz. Elimizden geleni yapacağız takım olacağız kazanmaya bakacağız.

Sema: Umarım başarılı oluruz. Mutsuz olmaktan çok sıkıldım. Umarım 5 kişilik mücadelede başarılı oluruz.

Nagihan: Daha önceki ödülü biz kazandık. Survivor’ın sonuna yaklaştıkça ödüller büyür. Daha büyük ödüllere gitmek istiyoruz.

Hakan: Ödülü bilmiyoruz muhtemelen sizi buradan alırız diye başlayan bir ödüldür.

Anıl: Artık ödüllüler sizi buradan alıyoruzlara döndü. Bizim amacımız bir yerlere gitmek. Hem modumuzu yükseltmek hem de karşı tarafın modunu yükseltmemek.

Acun Ilıcalı: Bir ödül için buradayız. Finale doğru adım adım gidiyoruz. Ümit Karan artık yok. Bugün moral ve motivasyon olarak üstünlük sağlayacağınız ödül burada. Kazanan takımı alıyoruz Santo Domingo’ya götürüyoruz otelde kalıyorsunuz ve güzel bir şekilde hazırlanıp yemek yiyorsunuz.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 3

Hilmi Cem: Biz ödüllerin en büyüğünü kazandık. Kaybettiğim için üzüldüm ödül hiç farketmez.

Murat: Önümüzde daha dokunulmazlıklar var, ödül oyunları var. Bir oyun kaybedince hemen moralimiz bozuluyor. Bunu iyi kontrol etmeliyiz.

Hakan: Bir ödüllerin tillahını kazandık. Bizi üzen kaybetmekti. Merve bu sene çok sakatlık geçirdi. Kenarda durdu oynamadı. Merve’nin oynadığı oyunlar bizim için daha iyi sayı alıyoruz. Umarım bir an evvel oynar.

Acun: Arkadaşlar hoşgeldiniz. Ödülünüz mantı.

Ünlüler: 4 Gönüllüler: 10