Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde sembolü kim kazandı?
Survivor son bölümde sembolü kim kazandı?
Survivor son bölümde Kıbrıs'a gitmeyi garanti altına almak isteyen yarışmacılar varını yoğunu ortaya koyuyor. Birer birer sembolleri biriktiren yarışmacılar en son oynanan sembol oyununda bunları can olarak kullanacak. En çok sembol biriktiren Kıbrıs'a gitme konusunda daha şanslı olacak. Peki Survivor son bölümde sembolü kim kazandı? İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Haziran 2018 - 21:51

Survivor’da adeta geri sayım başladı. Kıbrıs finalistleri merak ediliyor. Ünlüler takımında gerginlik, açlık, stres hala devam ediyor. Gönüllüler takımı ise ödüller ve Türkiye gezisi sayesinde daha motive durumda. Son bölümde sembol oyunu sadece kadınlar arasında oynandı. Peki kim kazandı? İşte ayrıntılar…

Sema: Konseyler güzel, kendini ifade etmek güzel. Ama kendini ifade ederken başkalarını yaralama çabası yersiz.

Adem: Güzel çalışılmış bir alıntı. Beni rakip olarak görebilirsin ben de seni rakip olarak görebilirim. Sen karakterini sergile ben de kendimi sergileyim. Beğenen beğenir. Ben sana 4 sayfalık bir şey diyorum sen bir satırını söylüyorsun.

Turabi: Olmazsa olmazlarım var benim. Bu oyun benim için öyle. İlk iki sembolümde de burnumdan getirdiler. Kazandığıma pişman ettiler. Her ne kadar acaba kazanırsam ne çıkacak demeyeceğim elimden geleni yapacağım. Üzüntümü kimseye göstermeyeceğim.

Adem: Ben kaybetmeyi bilen bir adamım. Benim dayanmayışım karaktere, yapılan haksızlığa… Beni rahatsız eden bir söylem olunca tepki veriyorum.

Alp: Sembol oyununa hoş geldiniz. Bir kadın bir erkek alacak. Bir de hediyem var. Sembolü alanlar oyun konsolu kazanacak.

KADINLARDA SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Merve-Nagihan: Nagihan kazandı.

Damla-Sema: Damla kazandı.

Nagihan-Damla: Nagihan kazandı

Sembolü kazanan Nagihan oldu.

Alp: Erkeklerin sembol oyununu yarın izleyeceğiz.