Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde sembolü kim kazandı?
Survivor son bölümde sembolü kim kazandı?
Survivor 2018'de final yaklaşıyor. Kıbrıs'a eleme potasına girmeden gitmek isteyenler her şeylerini ortaya koyuyor. Sembolleri biriktiren yarışmacı Kıbrıs'a gitmeyi garantileyecek. İşte Survivor son bölümde sembol oyununun kazananı...
Magazin 9 Haziran 2018 - 22:05

Survivor son bölümde Kıbrıs’a gitmeyi garanti altına almak isteyen yarışmacılar varını yoğunu ortaya koyuyor. Birer birer sembolleri biriktiren yarışmacılar en son oynanan sembol oyununda bunları can olarak kullanacak. En çok sembol biriktiren Kıbrıs’a gitme konusunda daha şanslı olacak. Peki Survivor son bölümde sembolü kim kazandı? İşte ayrıntılar…

Sema: Bu aralar çok gerginim mutsuzum. Baktığım yerlerde değişik şeyler görmeye başladım. Özlem duygusu ile baş etmeye çalışıyorum. Eminim sonuna kadar mücadele ettim, pes etmedim.

Merve: Sembol hepimiz için çok önemli. Potaya çıkmadığımız sürece Kıbrıs’a gitme şansı var. Çıkacağım sahaya savaşacağım.

Nagihan: Baraka ödülünü kaybettik, çok mutsusuz. Zor bir gece geçirdim. Yerde yatmanın ve kaybetmenin verdiği mutsuzlukla sabah ettik.

Hakan: Sembol oyunları bir türlü konsantre olamadığım bir oyun. Umarım kazanırım. Kıbrıs’a giden yolda sembolün önemini iyi biliyorum.

Anıl: Semboller sona yaklaştıkça daha çok önem kazanıyor. Kıbrıs için dişimizi sıkmak zorundayız.

Alp: Sembol oyununa hoşgeldiniz. Bir de ödülümüz olacak. Kazananlar 10 bin lira hediye çeki kazanacak. Turabi doktor gözetimi altında hala dinlendiriliyor.

Adem-Anıl: Adem kazandı

Mustafa-Hilmi Cem: Mustafa Kemal kazandı

Hakan-Adem: Adem kazandı

Adem-Mustafa: Adem kazandı

Erkeklerde sembolün sahibi ADEM oldu. Yarın kadınların mücadelesini izleyeceğiz.