Survivor Sude kimdir? Survivor Sude Burcu kaç yaşında?

Survivor Sude, takımına en çok sayı kazandıran ve sık sık haftanın birincisi olan isimlerden biri. Birleşme partisine de katılmaya hak kazanan yarışmacılardan biri olan Sude Burcu şarkıcılık performansı ile de dikkat çekmeyi başardı. Peki, Survivor Sude kimdir? Kaç yaşında?

Survivor Sude kimdir? Survivor Sude Burcu kaç yaşında?

Survivor’da Türk yarışmacılar arasında yer alan Sude Burcu bu sezon gösterdiği performans ile dikkat çekerken adada milli tekvandocu ünvanı ile yer alıyor. Survivor Sude, kendi alanında birçok başarıya imza etmış bir sporcu. Peki, Survivor Sude kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Sude'nin hayatı…

SURVİVOR SUDE BURCU KİMDİR?

11 Mayıs 1996 İzmir doğumlu Sude Burcu'nun babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni, 2 kız kardeşi de Sude gibi tekvandocu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor. Aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor. 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu gibi dereceleri var.