Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’ın gündemden düşmeyen ismi Turabi… Survivor Turabi kimdir? Turabi kaç yaşında ve nereli?
Survivor’ın gündemden düşmeyen ismi Turabi… Survivor Turabi kimdir? Turabi kaç yaşında ve nereli?
Turabi Çamkıran Survivor 2018'de de oldukça iddialı isimlerden, peki kaç yaşında, nereli? Survivor'da daha önce de yarışan ve birinciliği bulunan Turabi Çamkıran kimdir? Turabi Çamkıran ile ilgili merak edilenler şu şekilde...
Magazin 15 Şubat 2018 - 14:31

Survivor 2018’de All Star kadrosunda yer alan Turabi Çamkıran, daha önce Survivor 2014 ve 2015’te mücadele etmişti. Survivor All Star Turabi Çamkıran kimdir, işte Turabi’nin hayatına dair merak edilen soruların cevapları.  Survivor Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında?

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran, 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğdu. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı. Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland'ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazandı. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Survivor 2014 ve 2015 All-Star'da da yarışarak birinciliği göğüsledi. Turabi Çamkıran,”Kertenkele” adlı televizyon dizisinin oyuncu kadrosuna, 52. bölümden itibaren dahil olarak; Timur Acar, Dilşad Şimşek, Şemsi İnkaya, Sinan Çalışkanoğlu, Sera Tokdemir, Umut Oğuz, Mehtap Bayri, Eda Özerkan, Selahattin Taşdöğen, Gafur Uzuner ile birlikte oynadı.

TURABİ’NİN MASKESİNİN ANLAMI NE?

Maskenin kendisine uğur getirdiğini söyleyen Turabi Çamkıran, Acun Ilıcalı'nın karşısına ilk böyle çıktığını hatırlatarak “Bana çok şans getirdi ve buralara kadar geldi. Bana uğur getireceğine inanıyorum. Survivor'a veda edene kadar bu şekilde devam edeceğim. Turabi Çamkıran, oyun öncesi Acun Ilıcalı'nın sorusu üzerine maskeyi takarak vermek istediği mesajı açıkladı. Turabi Çamkıran, geçtiğimiz yıllarda katıldığı Survivor'da sık sık tartışmaları ve diğer yarışmacıları kızdıran hareketleriyle gündeme geliyordu.

Son güncelleme: 12:03 - 18.02.2018