Survivor Turabi kimdir? Turabi Çamkıran kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı…

Survivor 2018 All Star'da Turabi Çamkıran dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Survivor Turabi kimdir? Survivor şampiyonluğu ile şöhret basamaklarını hızla tırmanan kaç yaşında? İşte Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatı hakkında merak edilenler...

Survivor Turabi kimdir? Turabi Çamkıran kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı…

Survivor şampiyonları arasında bulunan Turabi Çamkıran’ın hayat hikayesi merak konusu. Survivor’da unutulmayan hırsıyla ve Survivor’da şampiyon olmayı başaran yarışmacılar arasında bulunan Turabi kimdir? Survivor Turabi kaç yaşında ve memleketi neresi?

SURVİVOR TURABİ KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli’de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran’ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

instagram.com/p/BeyjVfujG1U/" target="_blank">TURBO TURABİ (@turabi)’in paylaştığı bir gönderi ()

EĞİTİM İÇİN TAYLAND’A GİTTİ

Türkiye’de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor. Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?’ yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014'e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star'a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.

Loading...