Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Turabi kimdir? Turabi Çamkıran kaç yaşında?
Survivor Turabi kimdir? Turabi Çamkıran kaç yaşında?
Survivor'un en çok konuşulan isimlerinden biri Turabi...Survivor yeni bölüm fragmanına yansıyan görüntülerde, kendi alanlarında parkurdaki mücadeleyi izleyen Gönüllüler takımının arkasına gelen Turabi, Anıl’a omuz attığı omuzun ardından tartışmanın başlamasına neden oluyor. Tartışmada, Anıl’ı savunan Hakan, Turabi’nin küfürlerine maruz kalıyor. Peki Survivor Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında?
Magazin 28 Nisan 2018 - 18:15

Survivor’a daha önce iki kez katılan ve ikisinde de birinci olmayı başaran Turabi Çamkıran yüksek performansı ve açıklamaları ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Survivor’ın yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler Turabi diskalifiye mi olacak, Turabi Çamkıran kimdir sorularının yanıtını araştırıyor.Acun Ilıcalı, Turabi’yi en başta uyardığını ancak Turabi’nin kendi kurallarını koymayı tercih ettiğini söyleyerek konuyla ilgili akşam bir karar verileceğini ifade etti.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.

Türkiye'de yenildiği bir maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland'a giden ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüşen Turabi Çamkıran, gelirini de bu sporda elde ediyor. Survivor Turabi Çamkıran ismini ilk olarak ‘Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında duyduk. Survivor Turabi, daha sonrada Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştı. Daha sonra Survivor 2014’e katılan Turabi Çamkıran mücadeleyi şampiyonlukla bitirdi. Survivor All Star’a da katılan Turabi Çamkıran zorlu mücadelede yeniden şampiyon olarak şampiyonluğunu taçlandırdı.