Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Survivor Türkiye Yunanistan'ın son bölümünde bir sembol oyunu bir de ödül oyunu oynandı. Yarışmaya bomba gibi başlayan Türk takımı arasında gerginlikler ve yenilgiler baş gösterdi. Geçtiğimiz bölümlerde iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunan takımı yarın bir kişiyi eleyecek. Peki Survivor 2019 son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 4 Şubat 2019 - 23:40

Survivor Türkiye Yunanistan’ın bu seneki sunucusu daha önce ik kez Survivor’a katılmış olan Murat Ceylan oldu. Sembol oyunun ardından ödül oyununa geçildi. Yunan takım açık ara yarışmayı kazanınca Türk takımında sinirler gerildi. İşte Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Atakan Işıktutan: İlk konseye gittik. Biz bir bütün hareket ediyoruz. Bu bütünlüğün bozulmasını istemem. Biz onlara en güzel şekilde karşılık veriyoruz ama onlar öyle yapmıyor. Bu yüzden böyle davranıyorlar. Takım olamamışlar o yüzden öyle davranıyorlar.

Hikmet Tuğsuz: Konseyde birbirlerinin yüzüne bakmıyorlardı. En zayıf olanı yazacağız dediler ama aralarında sıkıntı yaşadılar.

Iouletta Kıtrıonu: Takımda 7-8 kişi beni yazdı. Bunun adil olmadığını düşünüyorum galibiyetlerim vardı. Yenebilirim, yenilebilirim en iyi halimle yarışacağım.

İLK SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Murat Ceylan: Sembol oyununa hoşgeldiniz. İki kere Survivor’a katılmış biri olarak zorlukları anlayabiliyorum. Takımla biraz sohbet etmek istiyorum.

Atakan: Çok güçlü çok istekli geldik. Çok iyi bir takım olduk. Takım arkadaşlarım çok başarılı. Ada şartları zorlu. Bugün de elimizden geleni yapacağız.

Hikmet: Survivor çok iyi başladı. Birbirimize kenetlendik. Elimizden geleni yapıyoruz.

Okay: Yılların verdiği bir spor geçmişim var. Bu nedenle fiziksel dayanıklılığım var. Açlık henüz vurmadı. Bu oyun için başarılar diliyorum.

Melisa: Karşı takım gerçekten güçlü muhtemelen performans olarak isim yazdıklarını düşünüyorum. Ama biz daha güçlüyüz.

Murat Ceylan: Her hafta özel sürprizler gelecek. İlk haftanın sürprizi yeni nesil bir dron. Kazanacakları şimdiden tebrik ediyorum.

Kadınlarda ilk sembol Seda’nın oldu.

Erkeklerde ilk sembol Hakan’ın oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Acun: Bir Survivor klasiği. Biraz sonra iki takım mücadele edecek. Bizim takımı açlık vurmuş.  Karşı takımda şuan iki kişi eksik, yedekler gelecek. Arkadaşlar kazanan takım zıpkın takımı alabilecek.

Hakan: Takımın motivasyonu çok güzel, çok açız. 3 gündür yaşlandım. Bu oyunu da alacağız.

Atakan: Takımıma güveniyorum, elimizden geleni yapacağız.

Seda: Bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim.

Afroditi: Her şey kalpte bitiyor. Ruh bedene yön veriyor. Kazanabiliriz.

Nikos: Bugün bunu başarmaya geldik.

Türkiye: 4 Yunanistan: 9 | Ödül Yunan takımın oldu.

MELİSA VE ATAKAN ARASINDA GERGİNLİK!