Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yağmur kimdir? Survivor 2018 Gönülüler takımından Yağmur Banda kaç yaşında?
Survivor Yağmur kimdir? Survivor 2018 Gönülüler takımından Yağmur Banda kaç yaşında?
Güzel ve başarılı yarışmacı Yağmur Banda kimdir? Survivor 2018'in gönüllü yarışmacısı olan Yağmur Banda hakkında merak edilen bilgiler haberimizde yer alıyor. Sportif yapısıyla dikkat çeken Yağmur Banda'nın hayat hikayesi araştırılıyor.
Magazin 18 Şubat 2018 - 12:38

Survivor 2018 All Star-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda’nın hayatına dair detaylar merak ediliyor. Yağmur Banda’nın Türkiye Şampiyonluğunun yanı sıra bir çok defa 2.lik ve 3.lük dereceleri var. Survivor gönüllüler takımı yarışmacılarından Survivor Yağmur’un hayat hikayesi…

YAĞMUR BANDA KİMDİR?

Yağmur Banda, 1998 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Spor kariyerinde başarılı olan Banda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Taekwondo takımında yer alıyor. 2012 yılında 55 kiloda Türkiye Taekwondo şampiyonluğu elde eden genç sporcunun annesi Deniz Eryılmaz Banda, babası ise Hamit Banda’dır. 2006 yılında başladığı Taekwondo sporunun yanı sıra birçok spor dalıyla ilgilenen Yağmur Banda, özellikle yüzme dalında başarısı ön plandadır.

Yağmur Banda, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönülüler kadrosunda yer alıyor.

ADAYA GİDERKEN BU SÖZLERİ SÖYLEDİ

“İzmir'de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım,hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak..

Sizleri cok seviyorum.

Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin.. Hoşçakalın”

Son güncelleme: 10:22 - 20.02.2018