Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında ve nereli?
Survivor Yağmur kimdir? Yağmur Banda kaç yaşında ve nereli?
Survivor'da bu hafta eleme adaylarından biri de Yağmur Banda oldu. Bu pazar yayınlanan Survivor 2018 yeni bölümde Acun Ilıcalı format değişikliğini de açıkladı. Gönüllüler ve All Star takımları ikiye ayrılacak ve eğer Yağmur Banda elenmezse yeni takımlardan birinde kendine yer bulacak. Peki Survivor Yağmur kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 2 Nisan 2018 - 14:57

1998 doğumlu Yağmur Banda’nın Türkiye Şampiyonluğunun yanı sıra bir çok defa 2.lik ve 3.lük dereceleri de var.Survivor 2018’de bu yıla damga vurması beklenen isimlerden olan Yağmur Banda’nın nereli olduğu ve hayatına dair ayrıntılar merak konusu. Survivor 2018 Gönüllüler takımından olan Yağmur Banda kimdir sorusunun yanıtı ve tüm bilinmeyenleri…

SURVİVOR YAĞMUR BANDA KİMDİR?

Yağmur Banda, 1998 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Spor kariyerinde başarılı olan Banda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Taekwondo takımında yer alıyor. 2012 yılında 55 kiloda Türkiye Taekwondo şampiyonluğu elde eden genç sporcunun annesi Deniz Eryılmaz Banda, babası ise Hamit Banda’dır. 2006 yılında başladığı Taekwondo sporunun yanı sıra birçok spor dalıyla ilgilenen Yağmur Banda, özellikle yüzme dalında başarısı ön plandadır.

Yağmur Banda, Survivor 2018 All Starlar-Gönüllüler yarışmasında Gönülüler kadrosunda yer alıyor.

SURVİVOR’A GELMEDEN ÖNCE…

Yağmur adaya gelmeden önce şunları söylemişti:

“İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiy orum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım,hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak..Sizleri cok seviyorum.Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik  etmeyin.. Hoşçakalın”