Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yasin ve Evrim arasında evlilik diyalogu
Survivor Yasin ve Evrim arasında evlilik diyalogu
Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde oynanan Anlat Bakalım isimli oyunda Yasin ve Evrim arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Kendisine bir kelime anlatmak için "Benimle..." diyen Yasin'e "Evlenir misin" diyen Evrim, herkesi kahkahaya boğdu.
Magazin 2 Nisan 2020 - 10:27

Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde, iki takım Anlat Bakalım oyunu için karşı karşıya geldi. Son günlerde adada sergiledikleri tavırlardan dolayı haklarında aşk dedikoduları çıkan Yasin ve Evrim arasında yaşanan diyalog ise oyuna damga vurdu.

GÜLÜMSETEN EVLİLİK YANITI

Gönüllüler takımının dikkat çeken iki yarışmacısı Evrim ve Yasin ise oyunda birbirleriyle eşleşip kelimeleri tahmin etmeye çalıştı. Bu sırada Yasin’in ’empati’ kelimesini anlatmak için ‘Benimle…’ deyip girdiği cümleye Evrim’in ‘Evlenir misin’ diye verdiği cevap ise herkesi güldürdü.

 

HAKLARINDA AŞK DEDİKODUSU ÇIKTI

Survivor’da aynı takımda mücadele eden Yasin ve Evrim arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan diyaloglar çok konuşulmuştu. Yasin’e iltifatlar eden Evrim’in “Çok iyi olmuşsun, bir daha kilo alma tamam mı? Böyle çok tatlı ve yakışıklı olmuşsun” sözleri dikkat çekmişti. Evrim, “Yasin’in gözlerine en iyi ben bakarım” diyerek omzuna yaslaması sosyal medyada ikili arasında aşk dedikodularına yol açmıştı.