Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yeni bölüm fragmanında All Star gözyaşlarına boğuldu! Yeni takımlar iletişim oyununa çıkıyor
Survivor yeni bölüm fragmanında All Star gözyaşlarına boğuldu! Yeni takımlar iletişim oyununa çıkıyor
Survivor'da alınan radikal karar ardından ilk oyun iletişim oyunu olacak. Survivor 2018 yeni bölüm fragmanında All Star Takımı arkadaşlarına veda ederken gözyaşlarına boğuldu. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı...
Magazin 4 Nisan 2018 - 14:20

Survivor 2018’de All Star Takımı ilk kez birbirlerine karşı mücadele edecek. Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı oyunun iletişim oyunu olacağını dile getirdi. Adada son kez birlikte olan yarışmacıların vedalaştığı anlar ise duygusal dakikaların yaşanmasına neden olacak. İşte heyecanla beklenen Survivor 2018'in 39. yeni bölüm fragmanı…

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gün ada konseyinde yaptığı açıklamada, başarılı yarışmacılar Hilmicem İntepe, Damla Can ve Murat Ceylan’ın artık gönüllüler takımı adına mücadele edeceğini duyurmuştu.

Yeni bölüm tanıtımında ayrıca; Ümit Karan ile Berna Canbeldek, iletişim oyununda sert bir tartışma yaşarken ekranlara yansıyor.

Son güncelleme: 14:44 - 04.04.2018