Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor yeni bölüm fragmanında büyük tehlike! Survivor yeni bölümde beklenen ödül…
Survivor yeni bölüm fragmanında büyük tehlike! Survivor yeni bölümde beklenen ödül…
Survivor 2018'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde boğulma tehlikesi yaşanıyor. Takipçilerin heyecanla beklediği Survivor yeni bölüm fragmanı ile yarışmacıların beklediği iletişim ödülü bu akşamki oyunun ödülü mü olacak merak konusu oldu. İzleyicileri yarışmacılarını aileleri ile iletişime geçmek istemesi ödülün iletişim olacağı yönünde tahminlere itiyor. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı...
Magazin 16 Mart 2018 - 11:05

Survivor 2018 yeni bölümde heyecan yine dorukta olacak. Yeni fragmanda yarışmacıların kıyasıya mücadelesi ödülün ne olduğu konusundaki heyecanı arttırdı. Survivor yeni bölüm fragmanından Funda’nın boğulma tehlikesi yaşaması panik yarattı. Arkadaşlarının yardımına koştuğu Funda’nın sağlık durumu ile ilgili ise henüz bir bilgi yok. Haberimizden Survivor 2018 yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor’ın cuma akşamı ekranlara gelecek bölümünde iki takımdan birisi ailesiyle iletişime geçecek. Bu haberi duyan yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor. Özellikle kadın yarışmacıların daha da duygulandığı bu anlarda Nagihan ise özel durumundan dolayı daha fazla hüzünleniyor.

Survivor ödül oyunları, oyuncuların hem fiziken hem de psikolojik olarak kendilerini gelecek yarışmalara hazırlamaları için büyük önem taşıyor. Survivor'da dün akşam bir ödül oyunu daha tamamlandı. Aynı zamanda bu hafta Survivor'a 4 kişi daha katıldı, All Star'a 2, Gönüllülere 2 kişi olarak katılan yarışmacılar geçtiğimiz hafta duyurulmuştu. Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen All Star takımına dahil oldu. Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun ise Gönüllüler takımına katıldı.

Son güncelleme: 13:39 - 16.03.2018