Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Hem oyuncu, hem sporcu… Yiğit Dikmen’in hayat hikayesi
Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Hem oyuncu, hem sporcu… Yiğit Dikmen’in hayat hikayesi
Survivor'a yarışmanın başlamasından sonra katılan isimlerden olan Yiğit Dikmen başarılı geçmişiyle de dikkat çekiyor. Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Sporculuk ve oyunculuk kariyeri bulunan Survivor Yiğit Dikmen'in hayat hikayesi...
Magazin 5 Nisan 2018 - 14:59

Survivor’da bu sene sık sık kadro değişikliğine gidiliyor, yeni yarışmacılar ekleniyor… Survivor’a sonradan katılan isimler arasında Yiğit Dikmen’de bulunuyor. Peki Yiğit Dikmen kimdir ve kaç yaşında?

YİĞİT DİKMEN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Yiğit Dikmen kimdir, Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Yiğit Dikmen kimdir? Hangi sporla uğraşıyor? İşte Survivor’ın yeni yarışmacısı ile ilgili merak edilenler

OYUNCULUK KARİYERİ DE VAR

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.