Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşında?
Survivor Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşında?
Survivor 2018 bütün hızıyla, kıran kırana yarışmaları ile sezona devam ediyor. Bu sene ilk kez uygulanan kuralla birlikte elenen zayıf yarışmacıların yerine performansı yüksek yeni yarışmacılar dahil oluyor. Yiğit Dikmen de All Star takımına yeni katılan yarışmacılardan... Peki Yiğit Dikmen kimdir, hangi sporla uğraşıyor? İşte Survivor Yiğit hakkında merak edilenler...
Magazin 24 Mart 2018 - 20:51

Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.

Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.