Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen kaç yaşında?
Survivor Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen kaç yaşında?
Survivor 2018'de All Star takımına sonradan dahil olan Yiğit Dikmen bu hafta eleme potasına çıktı. Dokunulmazlık oyununu kazanan Mustafa Kemal, performansının düşük olması nedeniyle elenmek üzere Yiğit'in ismini söyledi. Peki Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşındadır?
Magazin 30 Nisan 2018 - 22:15

Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de Gönüllüler takımında yarışmıştı.

Mustafa Kemal’in ismini söylemesi üzerine Yiğit şöyle konuştu: “Yanlış olan Mustafa Kemal’in yaptığı konuşmaydı adaleti sen değil kardeşim halk dağıtıyor.” Peki Mustafa Kemal neler söylemişti? Mustafa Kemal “Dokunulmazlığı almasam gene potada olacaktım. Kimse ile problemin olmadı sayı da alıyorum. Kendimi korudum ve Yiğit’i yazdım. Ben geçen onlara darıldım. Adaletsizliğe karşı tepkimi gösterdim.”