Survivor Yunus Emre kimdir? Yunus Emre Özden kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor 2020'de yavaş yavaş finale yaklaşılıyor. Yarışmacılardan Yunus Emre ise son haftaların en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Peki Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Yunus Emre kaç yaşında ve mesleği ne?

Survivor Yunus Emre kimdir? Yunus Emre Özden kaç yaşında, mesleği nedir?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020’nin ünlüler takımında yer alan Yunus Emre Özden, yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Özellikle son günlerde yaşadığı tartışma ile adı sıkça anılmaya başlandı. Peki Survivor Yunus Emre kimdir? Survivor Yunus Emre Özden kaç yaşında, nereli ve hangi meslekle uğraşıyor? İşte yarışmacı hakkındaki tüm detaylar…

SURVİVOR YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

29.03.1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Survivor'da şok sözler: Yumruğumu ağzına sokarım! İlginizi Çekebilir Survivor'da şok sözler: Yumruğumu ağzına sokarım!
Loading...