Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’a yeni katılan İpek Yaşar kimdir?
Survivor’a yeni katılan İpek Yaşar kimdir?
Survivor 2018'de Acun Ilıcalı yeni iki yarışmacı katılacağını açıklamıştı. Sağlık nedeniyle adaya uyum sağlayamayan Gamze Aksu'nun yerine İpek Yaşar geldi. Peki İpek Yaşar kimdir?
Magazin 23 Şubat 2018 - 21:24

Survivor 11. bölümde Gamze Aksu’nun yerine yeni yarışmacı İpek Yaşar geldi. Survivor izleyicileri yeni yarışmacıyı merak ediyor. İpek Yaşar, CrossFit sporcusu… İşte Survivor İpek Yaşar hakkında şimdilik bilinenler…

İPEK YAŞAR KİMDİR?

İpek Yaşar’ın doğum tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. CrossFit sporcu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar’ın, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018’e katılacağı iddia edildi. Survivor 2018'e iki Gönüllü ve iki All Star yarışmacının daha dahil olacağını açıklamıştı.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban'da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

Survivor 2018'de bilindiği üzere ilk elenme adayları belli oldu. Survivor 2018'e İpek Yaşar'ın elenen Yağmur yerine mi geleceği yoksa ekstra olarak mı katılacağı bilinmiyor ancak İpek Yaşar çok yakında Survivor 2018'de boy göstermeye başlayacak.