Sözcü Plus Giriş

Survivor SMS sonuçları belli oldu! Survivor elenen isim kim? Adaya kim veda etti! 6 Mayıs Survivor yaşananlar…

Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Hafta içinde eleme oyununda iki kişinin belli olması sonrası, bu akşam adaylara 4 kişi daha eklendi ve SMS oyları sonucu elenen isim belli oldu. Adaya veda eden isim, Survivor şampiyonluğu hayallerine de veda etmiş oldu. Peki, Survivor'da kim elendi?İletişim oyununu kim kazandı? İşte, Survivor Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması ve Survivor son bölümde konseyde elenerek adaya veda eden isim...

Güncellenme: 00:13, 06/05/2020
Survivor SMS sonuçları belli oldu! Survivor elenen isim kim? Adaya kim veda etti! 6 Mayıs Survivor yaşananlar…

Survivor 2020'de büyük heyecan devam ediyor. Bu akşam yaşanan eleme konseyi sonrası adaya veda eden son isim belli oldu. Survivor 2020'de bu hafta adaya SMS oylamasında en az oy alan kişi adaya veda etti. İşte Survivor'da bu akşam yaşananlar…

İLETİŞİM OYUNUN KAZANANI ÜNLÜLER OLDU

Survivor'da bu akşam iletişim oyun oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan ve kazananın İnstagram hesabından canlı yayın yapma hakkında kazandığı mücadeleyi kazanan takım 1-0 ile ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR 2020'DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

Bu akşamki bölümden elenene isim de Ünlüler ekibinden Aşkım oldu. Hafta içinde eleme adayları olarak Mert ve Hakan belirlenmişti.

Eleme gecesinin yaşandığı Survivor’da Berkan, Cemal Can, Yasin, Yunus Emre, Aşkım ve Elif eleme adayları olarak belirlendi.

Yapılan SMS oylaması sonrası da adaya veda eden 5. isim Aşkım oldu.

YUNUS EMRE İLE GÖNÜLLÜLER ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ

Survivor 2020’nin 67. bölüm iletişim ödülü oyunu sonrasında gönüllüler takımından Survivor Yunus Emre ile gönüllüler arasında tansiyon yükseldi. Survivor 2020'de Ünlüler, iki futbol maçını alarak iletişim oyununu kazandı. Oyundan sonra Yunus Emre'nin hareketlerine Gönüllüler takımından sert tepki geldi. Survivor Yunus Emre “Ben sevindim isteyen alınsın” dedi. Bunun üzerine Gönüllülerden Berkan “Biraz efendi ol efendi” diye karşılık verdi. Bu karşılıklı sözlerden sonra iki takım arasında tansiyon yükseldi. Oyun sonrasında seremonide Acun Ilıcalı, bu tartışmayı hatırlattı ve sonrasında açıklama yaparak her iki tarafı da ayrı ayrı uyardı.

İlginizi ÇekebilirAcun Ilıcalı'dan kırmızı kart çıktıAcun Ilıcalı'dan kırmızı kart çıktı
Yayınlanma Tarihi:00:01,