Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? (1. tur)

Survivor'da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler araba ödülünün ilk turu için parkurda mücadele verdiler. Peki, heyecanın had safhaya çıktığı araba ödülünün birinci turunu hangi takım kazandı?

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? (1. tur)

Ünlüler ve Gönüllüler dün akşam Survivor ve Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü için parkura çıktılar. 2 etap şeklinde oynanacak oyunun ilk turu tamamlandı. Etap sonunda kazanan takımın her biri araba sahibi olacak.

ARABA ÖDÜLÜNÜN İLK TURUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu sezon ilk defa iki aşamalı olmayan ve 10’da biter şeklinde planlanan ödül oyununda iki takım hem performans hem de beceriye dayalı yarıştılar. Zaman zaman gerginliğin yaşandığı büyük ödülün ilk turunu son zamanlarda etkili performans sergileyen Ünlüler 10-7’lik skorla kazandı. İki takım bu akşam ödül oyununun ikinci etabı için parkura çıkacaklar. Oyun sonunda Ünlüler hiç olmadığı kadar büyük bir sevinç yaşadı. Aşırı mutluluk yaşayan Sabriye yanlışlıkla Acun Ilıcalı’ya sarılıyordu.

 

SERHAT İLE İLHAN BİRBİRİNE GİRDİ

Maddi değeri olan bir ödül olması rekabetin dozajını artırırken İlhan Mansız ve Serhat Akın'ın neredeyse tekme tokat birbirine girecek duruma geldiler. İkiliyi takım arkadaşları güçlükle ayırdı.

Serhat Akın ve İlhan Mansız'ın Survivor'ın ilk günlerinden beri yakın arkadaş olmaları ve şimdiye kadar hiç tartışmamaları kavganın otomobil ödülü yüzünden kaynaklandığı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

 

Ödül oyununda esnasında puanı Sema’ya kaptıran Berna, oyunun sonunda kendisine güldüğünü gören Sabriye’ye ‘Seni bitiririm’ diye bağırdı.