Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da araba ödülünü kim kazandı?
Survivor’da araba ödülünü kim kazandı?
Survivor'da araba ödülü için kıyasıya rekabet vardı. Acun Ilıcalı son bölümde araba oyunu ile ilgili yeni bir kuralın geldiğini açıkladı. Son bölümlerde Hikmet iki kez araba ödülünü kazanmıştı. Peki Survivor son bölümde araba ödülünü kim kazandı? İşte ayrıntılar...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Mayıs 2019 - 23:39

Survivor’da bu hafta eleme adayları Beyaz takımdan Sabriye ve Okay oldu. Yarışmacılar Sabriye’nin hiç oyun alamaması ve neredeyse herkesle kavga etmesinden artık bıktı. Son zamanlarda oyunlarda sürekli yenilen Beyaz takım kendi içinde tartışmalara başladı.

SABRİYE BEYAZ TAKIMI BIKTIRDI

Nikos: Sabriye bir aydır bir sayı bile alamadı.

Sabriye: Psikolojim iyi değil. Kendimi yalnız hissediyorum. Takımda üzerlerine yükmüşüm gibi geliyor. Arkadaşlarımla aram iyi olsa performansım daha iyi olurdu.

Seda: Dalaka uzun zamandır beni almamıştı. Geçen oyunda beni aldı. Aralarında iyileri seçmiyorsun dediğinde beni alması hoşuma gitmedi. Sabriye ben yüzde yüzümü veremem diyor. Performansı o kadar kötü ki. Okay’ın elenmemesi gerekiyor. Önce Sabriye sonra Büşra elenmeli.

Hikmet: Sabriye’nin her anlamda elenmesi gerekiyor. Hiçbir tane sayı getiremedi. Hiçbir şeye katkısı yok zararı var. Okay ve Sabriye barıştı.

Bora: Yaşanan o kadar uç noktada bir olay ki sonradan barıştılar. Özellikle eleme öncesi barışmaları enterasan.

Büşra: Okay abi ne dediğini bilmeyen biri Sabriye de öyle. Tencere kapak olmuşlar.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Acun: Dominikte yeni bir araba oyununa hoşgeldiniz. Bu oyunla ilgili yeni bir karar geldi. Hikmet iki araba kazanmıştı. Seyircilerimiz dedi ki ikinci kez araba kazananlar bizi üzüyor. Bundan sonra araba kazananlar araba oyununu oynamayacak. Kazanan takım baklava yiyecek. Bu hafta da ödülünüz Toyoya Hybrid.

Siyah: 10 Beyaz: 9

BEYAZ TAKIMDA ARABA ÖDÜLÜNÜ KAZANAN İSİM: ATAKAN