Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? Büyük sevinç

Survivor'da dün akşam Türk televizyon tarihinin en büyük ödülü sahibini buldu. 6 adet arabanın dağıltıldığı ödül oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı.

Survivor’da araba ödülünü kim kazandı? Büyük sevinç

Survivor’da Acun bir ilke imza attı ve 6 kişiye kazanılan ödül sonrası araba dağıttı. Büyük bir hırs ve mücadelenin yaşandığı gecede iki takım da canını dişine taktı.

SURVIVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Son zamanlarda yükselişi önlenemeyen Ünlüler yine bir zafer kazandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı araba ödülünün ikinci etabı için Survivor son bölümde karşı karşıya geldi. 1-1 beraber sona eren 2. turun 2 oyunu sonrası yarışmacılar final turu için yarıştılar. Büyük çekişmeye sahne olan final turu sonrası Survivor araba ödülünü kazanan takım ünlüler oldu. Bu sonuçla birlikte, ünlüler takımından her bir yarışmacıya araba hediye edildi. Oyun sonrası ünlüler takımının coşku ise görülmeye değerdi.

İŞTE ÖDÜL OYUNU SIRASINDA YAŞANANLAR

Araba ödül oyununda Elif ve Sabriye karşı karşıya geldi. Sabriye çok geri düşmesine rağmen mücadeleyi bırakmadı ve sayıyı almasını bildi.

OGEDAY OYUN SONRASI İSYAN ETTİ

Araba ödül oyununda Serhat Akın ve Ogeday Girişken mücadelesi nefesleri kesti. Ogeday oyunu rakibine kıl payı ile kaybedince isyan etti.

VOLKAN ÜNLÜLER TAKIMINI ELEŞTİRDİ: ATAR MAKİNESİ AYRI KONUŞUR

Ünlüler takımı skoru 7-4’ten 7-7’ye getirince takım olarak kenetlendiler. Adem takım arkadaşlarına destek verince Volkan daha önce yaşanan olayları göz önünde bulundurup eleştirilerde bulundu.

Berna’ya sayıyı kaptıran Sema bench’te isyan etti. Furkan, demoralize olan takım arkadaşına sesine yükseltti ve sakin olmasını söyledi.

Loading...