Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da bir kişi daha gönüllülere geçti! Yarışmanın başında geçmek istemiş…
Survivor’da bir kişi daha gönüllülere geçti! Yarışmanın başında geçmek istemiş…
Survivor 2018'de flaş transfer gerçekleşti. Acun Ilıcalı, Nagihan'ın Gönüllüler takımına geçtiğini açıkladı. Acun, Survivor'da Nagihan transferini Neymar'ın Barcelona'dan transferine benzetti.
Magazin 11 Mart 2018 - 21:31

Nagihan Karadere All Star’dan Gönüllüler takımına transfer oldu. Survivor’da Hakan’ın ardından gönüllüler takımına geçen ikinci isim oldu. Acun, Survivor’ın ilk bölümünde Gönüllüler takımına geçen Hakan ile aynı anda Nagihan’ın da All Star’dan ayrılmak istediğini de dile getirdi.

Ilıcalı, “Hakan’ı Gönüllüler takımına geçirdiğimizde All Star’dan bir kişi daha geçmek istediğini bize söyledi, biz kabul etmedik. Daha sonra bir daha geldi biz yine kabul etmedik. Arkadaşlar bugünden itibaren Gönüllüler takımına geçecek. Kim olduğunu tahmin ediyorsunuz. Nagihan artık Gönüllüler takımında.” diyerek Gönüllüler takımına müjdeli haberi verdi.

Nagihan: Acun bey geldiğimden beri kendi mücadelemi vermeye çalışıyorum. Sakatlık ile başladım. Sağolsun takımım ban aşans vermek istedi ama kaybedeceğimden korktular. Yedek oyuncu gibi geri planda kalmaktan sıkıldım. Kendileri daha samimi olduğu ben geri planda kaldım. Kendimi kanıtlayamıyorum. Gönüllüler takımında kendimi daha iyi kanıtlayacağımı düşünüyorum. Bu teklifim kabul olduğu için teşekkür ediyorum.

Acun: Unutmayalım ki Survivor bireysel bir oyun. Survivor’ı bir kişi kazancak. Bu da hiçkimsenin Survivor geleceğini etkilemeyecek. Nagihan’ın All Star’dan Gönüllüler takımına geçmesini uygun bulduk.

Nevin: Ben de çok sevindim. Nagihan Survivor’a damga vurmuş bir isimi. Bizimle burada mutlu olacağını düşünüyorum. Kendisi için de bizim için de hayırlı olsun.

Acun: Biliyorsunuz önümüzdeki günlerde yedek yarışmacılar da belli olacak. Nagihan şimdi yeni takımına davet ediyorum. Neymar’ın Barcelona’dan transferi gibi oldu. Nagihan yıldızların arasından gençlerin arasına girdi.