Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor için kilometrelerce yürüyen isim elendi…
Survivor’da bu hafta kim elendi? Survivor için kilometrelerce yürüyen isim elendi…
Survivor'da bu hafta hangi isimin elendiği açıklandı! Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kaybetmişti ve birinci oylamada Cumali'nin ismi yazılmıştı. Bireysel dokunulmazlığı alan Hilmi Cem, Hakan'ın ismini söylemişti ve ikinci oylamada Damla'nın ismi yazılmıştı. Peki bu hafta Survivor'da kim elendi? İşte son bölüm özeti...
Magazin 17 Nisan 2018 - 00:31

Survivor’da sular durulmak bilmiyor. Gönüllüler takımı sürekli sayı kaybeden Cumali’yi elemek için defalarca ismini yazmış eleme potasına çıkarmıştı. Ancak Cumali yüksek SMS aldığından elenmemişti. Bu hafta ise Cumali’nin elenmesi için karşısında iki SMS potansiyeli yüksek yarışmacı Hakan ile Damla çıktı. Peki bu hafta Survivor’da kim elendi?

SURVİVOR’DA BU HAFTA ELENEN İSİM: CUMALİ

Acun: Üç aday var. Daha az oy alan veda edecek. İlk önce Cumali çıkmıştı. İkinci aday Hilmi tarafından söylendi Hakan. Üçüncü oylamadan Damla çıktı. Noterden sonuçları aldık.

Damla: Şimdi biraz stresliyim. Fazlası ile oyun kaybettik. Mutsuzum ama şuanda sadece merakla sonucu bekliyorum umarım kalmaya devam ederim.

Hakan: Konseyde aday olmak kolay bir şey değil. Benim için ilk değil 5-6 kez potalar yaşadım. Şuan yine heyecanlıyım. Sanki 10 dakika sonra gidecek gibi hissediyorum. Burada çok güzel bir hayat var zor da olsa. Tabi halkın takdiri.

Cumali: En büyük hayalim buraya gelmekti. Çok teşekkür ederim. Burada yarışmak çok güzel. Yeni arkadaşlıklar edindim. Çok iyi dostluklar edindim. 4. kez adayım gitsem çok üzülürüm. Burayı benimsedim. İlk önce takdir Allah’ın sonra halkın. Gidersem elbette üzülürüm kalırsam en iyi şekilde mücadele ederim.

Acun: Ümit Karan yakın zamanda aramıza katılacak. Haftanın en iyi performanslarının ödülü: Multivitamin ve mineraller içeren enerji veren ballı krokanlı kek ve portakal suyu. Erkeklerde en iyi performans: Turabi, Adem. Kadınlarda en iyi performans: Damla, Sahra.

 

Sıra geldi kimin veda ettiğini açıklamaya….

Survivor’a veda eden isim: CUMALİ

 

Son güncelleme: 08:04 - 17.04.2018