Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da bu hafta kim elendi?
Survivor’da bu hafta kim elendi?
Survivor 2018'de 3. eleme gerçekleşti. Gönüllüler takımı Survivor'a veda edecek 3 ismi belirledi. SMS oylaması sonuçlandı ve İpek, Melih ve Emre arasından dün kim gitti sorusu yanıtını buldu. Acun Ilıcalı haftanın en iyi performansını sergileyenleri de açıkladı. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi?
Magazin 6 Mart 2018 - 09:29

Survivor 2018’de eleme günü değişti. Salı günleri yapılan eleme, Acun Ilıcalı’nın kararı ile Pazartesi gününe çekildi. Survivor 2018’de eleme adayları İpek, Melih ve Emre’den biri SMS oylaması sonucu adaya veda etti. İşte Survivor’da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı…

Gönüllüler düşüşte, All Star ise karşısında güçlü bir takım görmek istiyor. Gönüllüler bu hafta aralarından bir kişi eleneceği için gerginlik yaşadılar. Survivor’da elene isim SMS oylaması sonucu belli oldu.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da eleme adayları arasından hangisinin adaya veda edeceği yapılan SMS oylamasıyla belli oldu ve Survivor adasından ayrılan isim açıklandı. SMS oylarına göre adaya veda eden yarışmacı Emre oldu. Emre Survivor adasının yeni yarışmacıları arasındaydı.
survivor-emre

“İPEK AĞIR KONUŞTU”

Sema: Cumali'nin bireyseli alması Melihin çıkmasına neden oldu. Cumali kısasa kısas dedi. Çok manasız oldu. İpek çok ağır konuştu ama bu sonucu değiştirmez. Performansı iyi değildi yazılması gereken isimdi.

Melih: Benim için gerçekten değişikbir histi ilk kez adım çıktı. Geçen hafta Cumaliyi yazmıştım yavaş olduğu için. O sebep olarak benim onu yazmamı belirtti. Kararına saygı duyuyorum.

Anıl: Herkes olgunlukla karşılıyor. Ama konseyde İpek öyle bir şey ortaya attıki saldırmaktanbaşka bir gündemi yok. İnsan bir kendine bakar. Kusura bakma ama bir performans sergileyeceksin.

İpek: Dün sert konuşmuş olabilirim. Bunun açık sebebi Anıldır.

Yağmur, İpek'in konseydeki konuşması ile ilgili: Çok yanlış bir konuşma yaptı. Takımda ona yer yok. Ödül oyununu kazanmalıyız açlık bir yana o takımı yenmeliyiz.

SURVIVOR ELEME GECESİ YAŞANANLAR

Acun Ilıcalı: Gönüllüler'de 3 kişi çıkmıştı. Aday oylamasından İpek, ikinci aday Melih ve son olarak da Emre çıktı. Bir kişi elenecek. Bu sene başka bir değişiklik bazı oyunları ileride bir kez daha oynayacaksınız. All Star ile Survivor'ı tam anlamıyla yaşadık.

Merve: Milli müsabaka olduğu zaman farklı bir boyut alıyor. Takım arkadaşlarımla kenetlendik. Sahada 11 yürek olarak çıktılar. Bize çok güzel yaşattılar. Çok güzel performans çıkardılar. Bu yarışmalar Survivor içinde farklı bir boyuta götürüyor. İki arkadaşımı da yürekten kutluyorum.

Ümit: Çok teşekkür ederim. Bu duyguları bize yaşatıyorsunuz. Birçok Avrupa maçına çıktım bugün de aynı şeyi hissettim. Toparladım. Yanımda 10 muhteşem arkadaşım vardı onların desteğini hissettim.

Hakan: Ben şunu söylemek istiyorum. Doğru eksilme ile bu takım kendini bulur. Daha iyi bir takım olacağız tecrübe çok önemli bu takım yavaş yavaş kimliğini bulacak.

Acun: Haftanın performanslarına gelelim. Önce ödülü söyleyelim, bu hafta ballı miks ödülünüz arkadaşlar. Şeker yok bal var. En yüksek performanslı erkekler: Turabi, Ümit. Kadınlarda: Sema, Nagihan. Sıra geldi eleme anına…

Melih, İpek, Emre aday…

SMS oylaması ile elenen isim: Emre

Emre: Geldiğim süre boyunca çok güzel anlar geçirdim. Gitmem gerekiyorsa sebebi vardır. Seyircinin takdiri. Her şey için teşekkür ederim.

Son güncelleme: 10:48 - 06.03.2018