Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da bu hafta kim elenecek? Survivor 13. bölüm fragmanı izle
Survivor’da bu hafta kim elenecek? Survivor 13. bölüm fragmanı izle
Survivor'da heyecan dorukta! Elenmek üzere 4 kişi belirlendi. Bu hafta 4 kişiden biri elenecek. Ada konseyinde elenmek üzere ismi çıkan dört isim şöyle: Ramazan, Cumali, Birsen ve Gizem... Elemeler yarışmacıları iyiden iyiye germeye başladı. Survivor 2018'de hangi yarışmacı elenecek? İşte Survivor 2018 13. bölüm fragmanı...
Magazin 27 Şubat 2018 - 00:09

Survivor 13. bölümde hem ödül oyunu oynanacak hem de ada konseyi yapılarak dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından bir kişi elenecek. Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Ödül ne olacak? İşte Survivor meraklıları için 13. bölüm tanıtımı…

SURVİVOR 13. BÖLÜM FRAGMANI

Ada konseyinde Hakan, Nevin’in adını yazıyor.

Funda: Konseyden sonra Nevin tepkili bir şekilde benim adımı kim yazdı dedi. Sen nesinki burada herkes eşit değil mi herkes yazılabilir.

Gizem: Sınıf başkanımız Anıl, Nevin sınıf başkan yardımcısı. Bunlar ikisi bir olup tek tek arkamızdan kuyumuzu kazıyorlar.

Cumali’den Gizem’e bu performans seni finale taşır ama bu karakter seni şampiyonluğa taşır.

 

Bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan adaya veda edecek bir adayı seçiyor. Adaya veda edecek üç isim belirleniyor. Bu isimlerden bir tanesini de bireysel dokunulmazlık oyunun sahibi seçiyor.  Üç adaydan ilkini oylama sonucu seçilecek, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyunun kazanan ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen seçecek. Belirlenen üç isimden biri SMS oylaması sonucu adaya veda edecek. Adaya veda edecek isim 27 Şubat Salı günü belli olacak.

Bu hafta gönüllüler takımından en iyi performansı sergileyen Yağmur oldu. Geçen hafta gitme potasında olan Yağmur bu hafta dokunulmazlık kolyesini kaptı. Oylama sonucu ilk aday belirlendi. İlk oy Nevin'e çıkınca Nevin çok şaşırdı fakat bir oy daha Nevin'e çıktı. Oylamada 2 Nevin, 5 Birsen ve 5 Gizem çıktı. İOylamada iki aday eşit sayıda oy alınca ikisi de aday oldu. Oylama sonucu ilk iki aday Birsen ve Gizem oldu.  Melih, üçüncü adayı kendisi ile hiçbir problemim yok diyerek ve performansından ötürü Cumali olarak seçti. Dördüncü adayı ise Yağmur seçti. Yağmur, Ramazan'ı seçti. Yağmur, ‘Ramazn'ın burda kalacağını bildiğim için seçtim' dedi.